Skocz do zawartości

Depresja jesienno-zimowa


filip

Rekomendowane odpowiedzi

Recepta na jesienno zimową depresje jest jedna i tylko jedna

Zaszywamy sie w modelarni i mamy wszystko głęboko w :ass:

 

A za takie coś "porządna ciężka rockowa muzyka o głośności co najmniej takiej aby sąsiadce trzesły się szyby " kopię porządnie w :ass: ,jednego nastolatka oduczyłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recepta na jesienno zimową depresje jest jedna i tylko jedna

Zaszywamy sie w modelarni i mamy wszystko głęboko w

No tu kolejny problem ponieważ jest w radomiu coś takiego jak modelarnia od 2003 roku i jedyna sekcja F2B, co ciekawsze nie akceptują ludzi "RC" :evil: W 19-- którymś była modelarnia i oni robili tylko "RC" łącznie z aparaturami i oprzyrządowaniem. Czy Radom się cofa?

 

Ale całe szczęście mam własną modelarnie i z doświadczenia wiem, że to jest zdecydowanie najlepszy pomysł.

 

instruktor, wygrywa..... popołudnie na modelarni i żarówkę 100W :mrgreen: :devil:

 

Pozdrawiam wszystkich DEPRESOWCZÓW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra lampa HQI ...faktycznie w Skandynawii gdzie ciemności "egipskie" trwają ponad pół roku są bardzo popularne doświetlania ciała lampami emitującymi odpowiedniej długości światło- wiem to z pierwszej ręki od kontrahentów z Finlandii.

... a ja potwierdzam.

Ja na ten przykład mam z lataniem "pozamiatane" od końca listopada do połowy maja. Jeżeli z różnych przyczyn przegapię okienko 10:00-15:00, mogę sobie odpuścić. Do tego dochodzi jeszcze mgła, która w taki dzień jak dziś (+3'C) wisi na ok. 60m. Ot zasługa gór dookoła.

Ogólnie 24h stymuluję się kawą (norwedzy prowadzą w rankingach spożycia) i np. montuję filmy z wakacji co jest odpowiednio czasochłonne... i tak byle do wiosny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.