Skocz do zawartości

Depresja jesienno-zimowa


filip

Rekomendowane odpowiedzi

Depresja hmmm :crazy: ?

Jak sobie radzicie gdy kolejnego dnia wstajecie rano-CIEMNO w pracy, szkole-CIEMNO :evil:(zaczyna się jak poradnik depresowicza :P ) Czy macie jakieś magiczne sposoby, coś co pomaga wam przetrwać byle do wiosny. Jakoś tak mnie naszło żeby poruszyć ten temat bo jakąś dziwną mamy tegoroczną jesień i odnoszę wrażenie że JEST CIEMNO!!! No ale co poradzić? Podajcie pare sposobów jak sobie radzicie .Nie wierze, że nie macie takiego problemu :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

jakie znowu ciemno? ja dzis miałem normalnie trening wioslarski po odrze i była piekna pogoda az miło sie płyneło przez centrum miasta przy całkiem sporym zainteresowaniu przechodniow na mostach kładkach i ostrowie tumskim:) Ja takiego problemu nie mam bo nie mam czasu o tym myslec. Jak zwiekszysz tempo zycia do 2 kierunkow studiow i pracy na cały etat + sekcja wioslarska i modelarstwo to nie bedziesz myslec o depresji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zestaw kilku żarówek 100W i do tego całonocne patrzenie w zapalone żaróweczki. Człowiek wychodzi jakby.... nie spał cała noc :twisted: .

Wystarczy iść do dentysty... I światło mocne się znajdzie, zapomnieć można o Bożym świecie... :devil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy iść do dentysty... I światło mocne się znajdzie, zapomnieć można o Bożym świecie...

To brzmi jak samobójstwo normalnie w życiu do dentysty NIE NIE NIE NIGDY :!: :!: :!:

 

100 W już nie ma :P . Na stadionie Dziesięciolecia pewnie by były a na pudełku napisane 99 W :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem.

Strasznie źle znoszę te ciemne pochmurne dni.

Dlatego w domu mniej jak 100W żarówki nie mam.

Chyba że 4 małe zamiast jednej dużej.

O rachunek za prąd nie pytajcie , taniej by wyszło do Egiptu pojechać 2-3 razy w zimie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brzmi jak samobójstwo normalnie w życiu do dentysty NIE NIE NIE NIGDY :!: :!: :!:

Tfardym tszeba być, nie mientkim :devil: :!:

 

Też myślałem, że się tak da. Do czasu... :roll:

Jak już się piguły łyka garściami i dalej nie pomagają to lepiej jest opuścić ręce i odejść od ściany :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra lampa HQI tam gdzie się przebywa długi czas załatwia sprawę

siedzę w pracy teraz nawet po 20 godzin pod 1kW "żarówą" ..milusio jak na wczasach w tropiku

 

faktycznie w Skandynawii gdzie ciemności "egipskie" trwają ponad pół roku są bardzo popularne doświetlania ciała lampami emitującymi odpowiedniej długości światło- wiem to z pierwszej ręki od kontrahentów z Finlandii którzy bywają u mnie co dwa tygodnie i przy okazji :wink: pobytu w polandii wywożą kartony promienników ( oraz piwa)

a może to drugie jest remedium .......

 

polecił bym solarium ale to równie pomocne co kontrowersyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.