Skocz do zawartości

[P] Tiger Moth DH82a


Włodek Ulas

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wodzu 7 czy to książka właściciela jedynego w Polsce Tigerka Pana Jacka Mainka?Jeśli tak to takową posiadam.Nie ma w niej planu samolotu  :evil: a mnie tylko potrzebny jest plan .Dokumentacje zdjęciową posiadam.Plan musi być opublikowany w oficialnych źródłach ,taki jest wymóg regulaminu makiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodku jeżeli potrzebujesz plany samolotu do komisji sędziowskiej,takowe ja posiadam,gdyż budowałem Tiger Moth RC.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

W tym czasopiśmie jest także dziesiątki różnych zdjęć kolorowych,zdjęcia wszystkich szczegółów samolotu,oraz kilka barw tego samolotu.

Jeżeli poszukujesz takich planów to nie ma żadnego problemu,mogę to skopiować i przesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu dogadamy się na pw.

Tak do końca to ksero nie załatwia sprawy :evil:

Komisja podczas oceny modelu może sobie zażyczyć (i często to robi) :( oryginalnej publikacji z planami .Dlatego poszukuje oryginału.Przekopałem w internecie i nie natrafiłem na ten magazyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.