Skocz do zawartości

aparatura GWS 6-kanałowa


Radek K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak juz bym miał wybierać to wolał bym dołożyć 130 zł i kupić nową MX12 :) albo dołożyć 1100zł i MC19 :)

 

szczerze miałęm dylemat na poczatku roku czy MC-19 czy Eclips poszedłem po tąńczszych kosztach i zobacz w pospisie co mi to dało !! kilka modeli w plecy sezon latania w plecy i co mam teraz ?? MC19 :)

 

Tanie nei znaczy dobre !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radku wiec szukaj na Alegro aparature typu Hitech 5 N takiej lata np.Hubert i mu sie swietnie sprawuje.

Moze nawet by dal sie namowic na odsprzedaz.

Wiem ze chodzi mu po glowie ciut lepsze radio.

 

A w nadiu masz kanalow ,mini komputer i spokojnie polatasz i lektrykami i spalinka.

 

Tego GWS-a to sobie daruj ,troche lepszy od zabawkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie także "chodzi po głowie" drugie radyjko /ale nie to co ma ryja/, bo to , które używamy ma tylko pamięć 4-ch modeli, a tych "lawinowo" :wink: przyrasta i czytając Wasze wpisy /ukłony do Motyla/ nic nie rozumię z tych XL12 czy innych MC19. Ja mam Sanvę 6000 i dla mnie to jest zrozumiała nazwa , a te symbole nic mi nie mówią.

Nawet jestem w stanie zrozumieć skrót HT :D . Wiem też , że jest coś takiego, jak Graupner czy Tamija/?/. Tak więc przydało by sie takie np. z pamięcią 8-10 modeli ,aby dało się spiąć kabelkiem z Sanvą i wtedy wspólnymi siłami z synkiem moglibyśmy ćwiczyć. Dobra, biorę się za wpis o Kanarze, bo wczoraj zostałem wieczorkiem przyzwany do porządku /czytaj:do domu/ przez najlubszą i mogę zrobić ten wpis dopiero teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam sprzetu Hiteka juz 2 czy 3 rok i jesli nie zawadze antnka o smiglo w spalinie lub sam jej nie zegne to innych probmow nie mialem .

(Mam laser-4 i Opti -6 )

 

Ale nie jestem wielbicielem teg cotylko sam uzywam i nic wiecej.

Wiec kupuj ile masz kasy - najdroszae zazwyczaj jest tez najlepsze - niestety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie dokońca prawda ...

 

Radio jak mówiłem ...

 

Jeżeli pod spalinke to pomyśł o komplecie z odbiornikiem R136 jak pamietam - orginalnym z kompletu bo na rexie nie polatasz spalinką

 

Jeżeli masz spalinke do 5 cm3 i 1.8m to serwa hs 81 bedą najlepsze ...

 

To narazie tyle co mam do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Futabę...

Najlepiej, żeby już niczego nie brakowało to powinna to być Futaba 12Z, albo 14MZ.

Ta 4EXA jest bardzo tania warta swojej ceny, ale już na starcie brakuje jej przynajmniej jakiegoś Cut Off silnika, no i może timera.

Z czterema kanałami da się żyć :D

Instrukcja: http://www.futaba-rc.com/manuals/4ex-manual.pdf

 

... a nie jakiegoś /s/hiteca czy innego "parchudla".

Co do Hiteca nie wiem dlaczego to s z przodu, ale to już sprawa Modelmaniaka i jego stylu.

Mam Hitec Flash5x i jestem z niej bardzo zadowolony.

Instrukcja: http://www.hitecrcd.com/Support/Manuals/Radio/flash4-5.pdf

 

Te "parchudla" to chyba chodzi o te z aukcji wymienionych przez Motyla.

O Flash już napisałem, a Multiplex Cocpit to moim zdaniem jeszcze lepsza aparatura.

Opis: http://www.rc-soar.com/multiplex/cockpit/cockpit_review.htm

Tylko, że nie są nowe :(

 

Tu pojawia się znany problem: nowe urządzenie ale o mniejszych możliwościach czy za podobną cenę używane o możliwościach większych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pod spalinke to pomyśł o komplecie z odbiornikiem R136 jak pamietam - orginalnym z kompletu bo na rexie nie polatasz spalinką

 

Zgadza się...

Chociaż ja latam na rex'ie 7 MPD spaliniakami z silnikami do 7,5ccm i nigdy żadnych problemów... Oczywiście oryginalne kwarce futaby w nadajniku i odbiorniku... no i oczywiście odpowiednia amortyzacja odbiornika w modelu.

 

Do większych, cenniejszych modeli używam Futabę R149DP- klasa sama w sobie...

PCM+Podwójna przemiana=99%bezpieczeństwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.