Jump to content

Mini samolot pod Cox


Jedrula

Recommended Posts

Jestem tutaj nowy więc jeszcze raz wszystkich witam oraz proszę o pomoc w znalezieniu jakiś planów lub zdjęć modeli pod silnik Cox .049 chodzi oczywiście o model zdalnie sterowany a nie uwięziówkę ponieważ ich plany widziałem i moim zdaniem trudno je przerobić na RC.

Pozdrawiam Jedrula

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, jeśli temperatura nie stopi Ci modelu, to zeżrą go spaliny... Raczej za dużo zachodu z zabezpieczaniem.

Jak zrobisz lekki samolot o konstrukcji drewnianej (sklejka, balsa, sosna) to szanse na kasację przy krecie będą dość niewielkie.

Link to comment
Share on other sites

Latam depronowym Wicherkiem 10(ttylko skrzydła balsa) im wszystko jest w porządku,żadne paliwo ani spaliny nie ruszają depronu(tylko klej :mrgreen: )Jeśli przód wzmocnisz cieniutka sklejką,model okleisz paierem na wikol i pomalujesz to wszystko bedzie OK :wink:

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z zaleceniami kolegów wypowiadających się powyżej, konstrukcja drewniana z odrobiną depronu (który po oklejeniu folią nie będzie nasiąkała paliwem i uodporni sie na spaliny).

Szybko Tanio – BASIC!!!

http://forumrc.alexba.eu/ipw-web/bulletin/bb/viewtopic.php?t=4296&postdays=0&postorder=asc&highlight=basic&start=0

 

Kolega Pawlik zrobił właśnie soś takiego na Cox-sie niestety zdjęcia są już niedostępne.

Link to comment
Share on other sites

na początek zrobię chyba sylwetkowego wicherka lub jakąś deltę własnego pomysłu a jak na razie muszę zamówić silnik imam dwa pytanka pierwsze czy ma ktoś doświadczenia z firmą Cox International drugie jak oznaczyć posty jako przeczytane

Link to comment
Share on other sites

Dobrze myślałeś. Ja podałem tylko link do strony.

Tylko czemu chcesz kupować w USA? Większość z nas (tak przypuszczam) jeśli kupuje za granicą, to raczej w HK. Kwestia czego potrzebujesz? Jeśli duperelki, to nie wydaje mi się, żeby kupno w Stanach się opłacało.

Link to comment
Share on other sites

Witam . kupiłem na ebayu w sklepie "xenalook" - to jest sklep firmy o której mowa wyżej silnik COX 0.49 za 58 pln z przesyłką czas dostawy ok 6 dni /z kanady/supert obsługa i bardzo tanio polecam.

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzięki już wiem na czym stoję i na pewno zamówię chciałbym się jeszcze spytać o formę płatności planuje PayPalem ale nie wiem czy podają e-mail bo ten z którym dostałem odp na moje pytanie jest jakiś dziwny

Link to comment
Share on other sites

dzięki tylko prześlę pieniądze do paypala i zamawiam i jak przyjdzie silnik to kontynuuje temat z fotkami modelu i mam jeszcze jedno pytanie czy do coxa da się przypasować jakiś gażnik rc np. od ASP 1cm3

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.