Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Urwałem się z rodzinnej imprezy i ok. 20h postanowiłem odwiedzić kolegów na lotnisku. I o dziwo zastałem jeszcze Tomka i Macieja. Warunki były idealne. Przy okazji Maciej dał mi możliwość pilotowania swojego skrzydła (1,4m). Robiłem to pierwszy raz. Rewelacja :shock: . Tomek pokazał lot depronowego Mig-a wyposażonego w nowy silnik o kv=3000. Przecinak! Niestety kolegów dzisiaj nie ominęły kraksy :( . W sumie dzień był udany i nowy grill został wypróbowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam. Wczorajsze loty odbyły się przy wspaniałej pogodzie. Na początku słaby wiaterek który pod wieczór całkowicie ustał. Odwiedził nas kolega Mirek z Chodzieży, początkujący adept RC, oraz dwóch mieszkańców Złotowa którzy chcieliby latać ale jeszcze się wahają :D .

 

Ogólny widok, zwróćcie uwagę na panie ochoczo krzątające się przy grillu. Dzięki nim mogliśmy z apetytem podbudować nasze nadwątlone pilotowaniem modeli siły.

 

Dołączona grafika

 

A to przyszli młodzi piloci RC, jak na razie najbardziej interesuje ich bieganie po pasie i konsumpcja kiełbaski z grilla. Ale potrafią też zadawać ciekawe pytania dotyczące modeli.

 

Dołączona grafika

 

Dyskusja nad odbudowanym (w ciągu tygodnia :shock: ) przez Tomka modelu ,,Madman,, .

 

Dołączona grafika

 

Przelot ,,Madmana,, Macieja. Lata rewelacyjnie.

 

Dołączona grafika

 

Wojtek zaprezentował nam nowy model Cessny. Będzie to konwersja spaliny na elektryka. Jest to model po przejściach z drugiej ręki, ale muszę przyznać że bardzo fachowo naprawiany :shock:. Gdyby nie wskazanie miejsc uszkodzonych naprawdę trudno byłoby je zauważyć.

 

Dołączona grafika

 

Na razie odbyły się próby kołowania na pasie i niestety trzeba przyznać że nasze lotnisko w tej chwili nie bardzo nadaje się dla modeli wyposażonych w podwozie z kółkiem nosowym :( . Dlatego też Wojciech zdecydował się aby pierwsze loty modelu wykonać na pasie w Wilczych Laskach.

 

Dołączona grafika

 

Były też loty depronowymi Jetami. Dzień był bardzo udany. Nie było żadnej kraksy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.