Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niestety nie mogłem z wami latać gdyż wybrałem się na 13 Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych do Kruszwicy. W konkursach modelarskich brałem udział już wielokrotnie i to z sukcesami :roll: ale od trzech lat (RC) nie wyjeżdżałem. Kartonówki jest to moja pierwsza miłość modelarska, a jak wiadomo do pierwszej miłości zawsze się wraca :roll: . No i muszę się pochwalić :lol: , wróciłem z dwoma złotymi, dwoma srebrnymi medalami i okazałym pucharem. I tak w kategorii ,,Pojazdy Gąsienicowe,, I-sze miejsce (Bradley M2) i II-gie miejsce (Jagdpanzer IV), w kategorii ,,Pojazdy Szynowe,, I-sze miejsce (lokomotywa Od 2), i II-gie miejsce (wagony Cid), Puchar Prezesa Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu za najlepiej wykonany model uczestniczący w konkursie (Bradley M2). Modele są wykonane w skali 1:25 w klasie standard. W odpowiednim dziale zamieszczę zdjęcia swoich kartonówek (papierzaków). Były też nagrody rzeczowe i muszę przyznać bardzo praktyczne :D .

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , czy jest możliwość podania mapki gdzie latacie?Będę obserwował forum kiedy będziecie umawiać się na loty-może będę się starać dotrzeć.Chciałbym zaczerpnąć trochę wiadomości ,porad itd.Tu gdzie mieszkam chyba jestem sam z moim hobby.Troszeczkę daleko ,ale co się nie robi dla modelarstwa. Pozdrawiam z Choszczna ZŁOTÓW I MIROSŁAWIEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.