Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś wstawiam zdjęcia z wczorajszego dnia budowy

Ernest bongo20670, bardzo fajnie. Z przyjemnością oglądniemy przebieg budowy Twojego Wicherka, ale umieść może jej opis w oddzielnym temacie, w odpowiednim dziale na forum. Będzie to lepsze zarówno dla Twojej relacji jak i dla tematu o lataniu w Złotowie i okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć pogoda zapowiadała się całkiem przyzwoicie to siąpiący przez ponad godzinę coraz mocniej deszczyk wprawił nas w zwątpienie co do dalszego latania. W końcu przestał padać i warunki do latania zrobiły się bardzo dobre.

 

Dołączona grafika

 

Na lotnisku podczas lotów mamy teraz najważniejszą osobę. O że tak powiem ,,szerokich,, prerogatywach 8) . Brakuje nam jeszcze przeszklonej wieży kontroli lotów 8) .

 

Dołączona grafika

 

Kolega Jarek zaczął już sam pilotować model. Jak na początek bardzo udanie.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Kacper (syn Jarka) z pomocą Tomka również próbował swoich sił.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Maciej ubezpieczał start Ekstry Tomka swoim Madmanem.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Tomek zaprezentował nowego Jeta, stylizowanego na F-16. Oczywiście z podkładów pod panele. Model został oblatany już wcześniej a dzisiaj zobaczyliśmy go już pomalowanego :shock: :shock: Każdy nowy Jet Tomka jest coraz lepszy i lata rewelacyjnie, mimo że jest wyjątkowo niskobudżetowy. A zaręczam że własnościami lotnymi przewyższa niejeden firmowy model. A stosunkiem ceny do zadowolenia z lotów bije je wielokrotnie na głowę. No i ta rasowa sylwetka w locie :shock: :shock: :shock:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Również polatałem.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Niestety Ekstrą VA ze zdjęcia, upolowałem kreta :( . O ile lot na ,,żyletę,, z lewej na prawą stronę jako tako wychodzi, to w stronę ,,przeciwpołożną,, już nie bardzo :? . Na szczęście to EPP i po naprawie wznowię treningi :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mała aktualizacja z zeszłego tygodnia

 

weekend w wilczych laskach :wink: zabrakło tylko Wojtka :P

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

a co do dnia dzisiejszego to zaliczyłem udane turne po 3 powiatach latając na 2 lotniskach w Pile gdzie nawet stali bywalcy zdziwieni byli frekwencją wykraczającą ponad normę co do której przyczyniła się pewnie piękna pogoda ludzi sporo samoloty i szybowce w powietrzu miód malina po tym jak ludzie zaczęli opuszczać lotnisko w poszukiwaniu obiadu przeniosłem się na nasze lotnisko w Złotowie gdzie już czekali Tomek, Sławek z Ernestem i Jarek ze swoim podopiecznym zdjęć brak :P no chyba że Sławek coś wstawi bo chyba jakieś fotki zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś musiałem drugie skrzydełko robić bo tamte młody zajął :cry: ale już mam zrobione i oblatane no jeszcze trochę poprawek i będzie OK :rotfl: my z młodym lataliśmy dziś troszkę długo :D że popołudniowy poniedziałek zaliczyliśmy już obaj w powietrzu :lol2: a Easycub też oblatałem dwa pakiety samolot przeżył nawet tak jak skrzydełka :jupi: teraz tak jak mówiliście jak najwięcej w powietrzu :) młodemu już super idzie sam lata ale dopiero początki unas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.