Skocz do zawartości

Jakie śmigło do 400


ppompka

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Smigiełko biały Gunter z tego co pamiętam 175x 160mm.Zębatkę lekko podgrzej i ściągnij(podważ) plaskimi szczypcami opierając się o obudowę silnika.Możesz też spróbować podłozyć pod zebatkę odpowiednie "łapki" przymocowane do platu i puknąc z góry w ośkę wybijakiem,ewentualnie gwoździem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zębatki zawsze wklejało się na ośkę na specjalny klej. Tak jak pisali poprzednicy. Należy mocno podgrzać owe elementy i delikatnie (aczkolwiek stanowczo :) ) ściągnąć zębatkę. Jeśli nie da się ściągnąć szczypcami, wybij ją delikatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instruktor-e tam,szczegóły-w przeważającej cześci mojego postu napisałem o podgrzaniu zębatki :mrgreen: a jeśli umiejętnie by to wybił to nie ma szans na uszkodzenie komutatora.

Janosik72-z tego co się orientuję(aczkolwiek mogę się mylić) to śmigiełko 125mm było do silnika 280,zaś do silnika 400 jest śmigło 175mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosik72-z tego co się orientuję(aczkolwiek mogę się mylić)

Skoro - aczkolwiek możesz się mylić - to może ogranicz swoje wypowiedzi tylko do tych, w których masz pewnosć na 100%, a nie tylko gdybasz...

Do 400 jest właśnie biały GUNTHER 125x110 i na tych śmigłach mój model latał najlepiej. Co wcale nie oznacza, że inne będą gorsze, choć ja własnie zrezygnowałem z tych innych na rzecz wspownianego GUNTHERA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne gunterki też są znakomite. Mój twinstar na tych czarnych z obciążeniem w postaci aparatu foto duzo sprawniej latał. W sumie rozmiar ten sam co białe, ale ten ich lekki tuning powoduje,że są bardziej "drapieżne" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.