Jump to content

Maleństwo E-flite.


blackriver

Recommended Posts

Właśnie sprzedałem coś podobnego czyli Walkerę 4#3b, na której zaczynałem przygodę ze śmigłowcami. Wdzięczne maszyny, chociaż jak dla mnie ciut za nerwowe, ostatecznie zdecydowałem się zamienić halowy helik na dobry symulator.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę znaleźć specyfikacji, dlatego trudno się mi odnieść do budowy i możliwości heili, który wybrałeś. Jednak skoro jeszcze nie dokonaleś zakupu, weź pod uwagę możliwość zakupu Walkery 4#3B do dostania z nadajnikiem 2.4GHz i silnikiem bezszczotkowym za podobne pieniądze na aukcjach zagranicznych.

Chociaż swój heli sprzedałem, to ze względu na solidność wykonania dostępność i taniość części, myślę, że to dobry wybór.

Link to comment
Share on other sites

Arco: Solo jest też na 2,4 mHz 4 kanałowy, ale waży tylko 30 gram, różnica jest kolosalna. mSR'a na własne oczy widziałem w akcji - mówiąc krótko rewelacja, zachowania w zawisie jak normalny śmigłowiec! Solo to jakby trochę tańsza wersja, inaczej wygląda głowica niż w mSR. Ponoć jest trochę bardziej "mułowaty". Natomiast chyba na rcgroups jest porada jak to przerobić. Druga kwestia to cena - za 395 pln na okrągło jest heli z nadajnikiem, akumulator, śrubokręt, komplet zapasowych łopat, ładowarka i to wszystko w aluminiowe walizce.

Link to comment
Share on other sites

No cóż obszedłem się zapachem, kasy brakło. Wróciłem do HBK2 jak na razie, po 1,5 godzinie mam odbudowaną głowicę po ostatnim suficie, ustawioną z tarczę, zero na łopatach na środku drąga, symetryczny ruch tarczy góra-dół, wstępnie ustawione serwo ogona. Setup w tej chwili, serwa tarczy Turnigy 1800A, ogon HXT900, gyro 401B AVCS, regiel 30A , silnik HiMax 4000 kv, łopaty Extreme plastiki, ale później założę 315 od Belta (napęd ogonka też Extreme - jest bardzo szybki ;D ) ogonek znaczy się.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kupiłem dzisiaj Blade mSR w wersji B'n'F. Maszynka ekstra - kretoodporna, w miarę stabilna ale także zachowuje się w powietrzu jak moja 450-tka. Trenowałem wczesniej na symulatorze i jak pogoda tylko pozwalała to również wyprowadzałem swojego przerobionego Belta na "spacer". Teraz niestety pogoda jest jaka jest a symulator to dobre narzędzie ale szybko się nudzi. Polecam wszystkim tego mikrusa :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.