Skocz do zawartości

[P] Plany Fokker DR-1


smootny

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą pewnie Fokker będzie tu wyrocznią

Rozumiem, że chodzi o pana Anthony'ego jako wyrocznię :mrgreen: Plany i do dobre sa w kraju u Allegrowicza Dr.hanibala. kosztują chyba coś ok 100zł ale mogę się dorzucić do kosztów. Myślę też o kicie w skali 1/4 - 260$ to chyba nie dużo jak za taki model. Niestety koszty transportu z za wielkiej wody...

 

EDIT : plany - nie wiem z jakiego żródła - posiada kolega, który cały czas namawiał mnie bym zgodził się przyjąć od niego te plany ale wtedy nie interesowały mnie :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plany - nie wiem z jakiego żródła - posiada kolega, który cały czas namawiał mnie bym zgodził się przyjąć od niego te plany ale wtedy nie interesowały mnie :crazy:

Stare przysłowie pszczół mówi: "jak dają to bierz, gdy chcą stłuc to wiej" :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj też tego alledrogowicza: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2192937 - choć teraz nie ma żadnej wystawionej aukcji ale ma spory wybór dobrych planów.

Tak już wczoraj zapytałem tego allegrowicza czy jeszcze ma te plany :] Poczekamy zobaczymy :]

 

 

...mam skądś z sieci coś pod benzynę rozpiętość 1810 mm i takie pod 15ccm 4-T od Ola, rozpiętości nie pamiętam (ok. 1,5 m), ale na pohańbienie i poniewierkę pod elektryka nie oddam, musi przysiąc, że będzie spalina... :P

Przysięgam, że będzie to spalina :] - dzis przemyślałem sprawę i faktycznie elektryk odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.