Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Polsce


Włodek Ulas

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek, BOBAS pisze o wewnetrznych kłopotach organizacyjnych w kadrze, co troche dziwi po zgrupowaniu przed MP :wink:

Na stronie http://www.scale-wc2010.pl/en/program.html masz program imprezy, możesz wybrać czas w którym będzie latać najwięcej kategorii . Wstęp wolny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź i za linki do programu ja cały czas przeglądałem wersje angielską. :roll:

bo wersji polskiej sie nie dopatrzysz :lol2: o tym juz też wspominałem s dla ogół wiernych którzy by chcieli zobaczyć jak najwięcej, to jest WTOREK od rana będą latać wszystkie klasy modeli :faja:

 

BOBAS pisze o wewnetrznych kłopotach organizacyjnych w kadrze, co troche dziwi po zgrupowaniu przed MP

Włodku do dnia dzisiejszego nie dostałem jeszcze pisma o powołaniu do reprezentacji, no oprócz tego co mi przesłanao e-mailem które i tak się nie nadaje do przedłożenia gdziekolwiek a że tak nie wspomnę ze MŚ zaczynają się jak to program wskazuje od 29/30.07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zakręciłem czy wy mnie wkręcacie jak to "się nie dopatrzysz" :wink: chodziło mi o tto że cały czas przeglądałem rozpiskę z linku podanego przez Włodka jeszcze na pierwszej stronie tego wątku tam jest angielszczyzna a w tym podanym teraz jest przecież pol / ang chociaż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu nikt Cię nie wkręca 8) .Na razie na stronie są wiadomości dla uczestników .Jak ruszą mistrzostwa pewnie uruchomią stronkę z relacją w języku polskim.Na razie jako dla widza nie ma tam ciekawych rzeczy.To co przydatne -jak program, jest w jęz. polskim.

Jurek ,widzisz skład kadry zmienił się w tym roku a nasi przedstawiciele w AP chyba już przywykli do braku zmian w F4B :D Jeśli wpłaciłeś startowe to się nie martw- dopuszcza Cie :rotfl: Udanego debiutu i do zobaczenia w Częstochowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie uruchomią stronkę z relacją w języku polskim

może i uruchomią ale dobrze, że jest forum to ktoś porządna foto-videło-relacje :wink: pewnie wrzuci bo ja zahaczę tylko w niedziele z rana tyćusieńke może uda mi się coś zobaczyć :D

 

PS - powodzenia! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wpłaciłeś startowe to się nie martw- dopuszcza Cie :rotfl: Udanego debiutu i do zobaczenia w Częstochowie :D

he he he naszczęscie nie wpłaciłem, a tak przy okazji to się niezły pasztet zrobił z tym całym zamieszaniem, zresztą sama Warszawka to stwierdziła, a tak naprawdę to winę ponosi tylko jeden człowiek i to w dodatku nie jest TM ( i całe szczęscie, bo gość miły i sympatyczny )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Częstochowy są zajęci przy organizacji więc ja zachęcę do odwiedzenia MŚ Modeli Makiet klas F4

 

Panowie kto ma blisko MUSI tam być, kto daleko - warto zrobić parę kilosów i tam pojechać.

Relacje w j.polskim są na : http://www.aeroklub-czestochowa.org.pl/

 

a na stronie mistrzostw są już galerie z czterech dni zawodów: http://www.scale-wc2010.pl/

 

Ale trzeba się spieszyć !!! dziś po południu są loty, a jutro ostatnia kolejka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zawodach.

Wrażenia!? - Z mojej strony (zawodnika) pozytywne, organizacja - na 5, Marek, Jurek i Bogdan naprawdę się spisali, ja zgrzytów żadnych nie zauważyłem.

Sędziowie - naprawdę profesjonaliści, wytrzymali mnie na ocenie stat. prawie 40min. a przecież startowałem w kat. H gdzie ocena powinna trwać 10 min. Naprawdę bardzo rzetelnie podeszli do tematu, i dobrze, przynajmniej wiem co mam skopane w modelu.

W ogóle, moim zdaniem, atmosfera zawodów, kontakt z kolegami z innych ekip, wymiana doświadczeń i cała otoczka zawodów była bardzo dobra. W końcu przebywałem w doborowym towarzystwie, z najlepszymi na świecie, a ósme miejsce na świecie to i tak wielki wyczyn jak na pierwszy raz, zwłaszcza że model oblatałem tuż przed zawodami i dopiero uczę się nim latać.

Dołączona grafika

Wnioski - aby dołączyć do czołówki światowej trzeba przesiąść się na model odrzutowy, to co Włosi latali tymi "rurami" (na YouTube - MB 339-F4G class-Częstochowa), po prostu szczena opada.

Generalnie, było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.