Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Polsce


Włodek Ulas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

mnie to osobiście nie przeszkadza ale tak sie zastanawiam kiedy zostanie uruchomiona polska wersja tej strony bo jakoś " klikając " na polską wersję językową nadal się pokazuje wersja anglo języczna no chyba że my już są w chameryce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to osobiście nie przeszkadza ale tak sie zastanawiam kiedy zostanie uruchomiona polska wersja tej strony bo jakoś " klikając " na polską wersję językową nadal się pokazuje wersja anglo języczna no chyba że my już są w chameryce :wink:

I to już jest wstyd...

 

Ale ogólnie fajnie, że taka impreza się u nas odbędzie :) Może nawet się na niej pojawię - fajnie by było pooglądać :)

 

Edit:

Jary14 zwróć uwagę jak kogoś cytujesz :wink:

Oj, sorry. Czasem się nie tak ustawi myszka... Już poprawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parokrotnie już obserwowałem stronę MS w Polsce i za każdym razem jest tak samo, czyli polska wersja strony nie działa tak samo było z Włocławkiem czy Dęblinem a potem się dziwią że tak mało ludzi ( gapiów ) jest na takich imprezach no bo jak przeciętny Kowalski ma się dowiedzieć o takiej impezie skoro nie zna języka angielskiego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczeń włocławskich wynika, ze pomimo patronatu stacji radiowych, prasy lokalnej , ogólnopolskiej i kogo tam jeszcze, nagłośnienie takiej imprezy w mediach było bardzo mizerniutkie.

Gdyby to był międzynarodowy turniej piłkarski, to byłyby z pewnością codzienne relacje albo choćby wzmianki w wiadomościach, a już na pewno trąbili by o nich w działach sportowych.

A tak ukazał się w Gazecie Pomorskiej (największa w regionie) malutki artykulik i to już po imprezie, choć trwała tydzień, a przed była tylko mała wzmianka o terminie i tyle. To samo w TV.

I nie ma się co dziwić czemu potem wielkie dywagacje w mediach o pokoleniu "znudzonej i apatycznej" młodzieży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, bo przecież kto się będzie przejmował takimi imprezami na której to zebrało się parę osób zakręconych inaczej, szczerze to wszyscy mają to w :ass:

tak było, tak jest i tak będzie, a już nie wspomnę że w F4B mistrzem świata i to parokrotnym jest M. Kaziród i drużynowo nasze Orły wielokrotnie byli mistrzami, a jak Małysz źle skoczy to zaraz wielka burza, a nadmienię że nikt im modeli nie kupuje a o dresach nie wspomnę że rerezentant Polski musi sobie sam kupić dres ( orzełka ) nie wspominając że na plecach zamiast POLSKA jest POLAND wiec się pytam jestem POLAKIEM i mieszkam w POLSCE czy jestem polandczykiem i mieszkam w polandi :crazy: wszak w piłce nożnej zostały dopuszczone polskie litery na koszulkach wiec gdzie sęs, gdzie logika :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jary14 zwróć uwagę jak kogoś cytujesz :wink:

Wystarczy użyć w Google tłumacza i mamy rozeznanie co piszą, choć dziwne że nie ma jeszcze strony polskiej :shock: .

Jak narazie mamy 115 zapisanych wstępnie uczestników

F4B j-10!

F4B 22 ! jednak uwięź nie upada jak to prorokowali :D

F4C 52

F4G 14

F4h 17

Będzie co podziwiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jary14 zwróć uwagę jak kogoś cytujesz :wink:

Wystarczy użyć w Google tłumacza i mamy rozeznanie co piszą, choć dziwne że nie ma jeszcze strony polskiej :shock: .

Jak narazie mamy 115 zapisanych wstępnie uczestników

F4B j-10!

F4B 22 ! jednak uwięź nie upada jak to prorokowali :D

F4C 52

F4G 14

F4h 17

Będzie co podziwiać

F4B - 18 (jakoś ujdzie)

F4B j - 4 (jest już 4)

 

:lol2: :lol2: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

MŚ w Częstochowie rozpoczynają się 30 lipca

 

na dzień dzisiejszy jeszcze obecni kadrowicze wiedzą że za wyniki osiągnięte w 2009 roku są w kadrze, ale niestety nikt z nich nie wie czy został powołany do REPREZENTACJI na obecne MŚ co lepsze nikt nie wie co i jak (czyli gdzie śpi, co będzie jadł, i takie tam)

 

NORMALNIE MASAKRA :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.