Skocz do zawartości

Majferstkar - Radline RTX-1 Mini Buggy FANG


Rekomendowane odpowiedzi

No i przyjszło mi pojawić się w tym dziale. A to za sprawą zbliżających się świąt i syna mojego Juniora. Junior ma już trzy i pół roku ( słownie 3,5 ). Jako ojciec postanowiłem zrobić, a przynajmniej spróbować zrobić z niego modelarza :). Konkurencja na tym polu jest duża, gdyż z kolei mój ojciec a Juniora dziadek postanowił z niego zrobić żeglarza. Co matka postanowiła nie wiem, aż tak blisko się nie znamy :). Świadom jestem że modelarza lotnika to jeszcze z niego nie zrobię, a modelarza "przygruntowego", któż wie, może się udać.

Modelu samochodu z depronu wystrugać się nie da, chociaż ???? :)

Z braku czasu ( na budowę ) postanowiłem się porozglądać , wpierw objechałem sklepy zabawkowe, reale, tesca etc. Jest tych zabawek cała masa, ale nie natrafiłem na zabawkę sterowaną w sposób proporcjonalny, wszystkie napotkane miały masę bajerów, titki, światła, syreny, koguty, ale były nie proporcjonalne. Myśl pierwsza, kupię jakąś zabawkę, wybebeszę, wsadzę serwo, regler dwukierunkowy i .... No niestety nie mam nadajnika pistoletowego więc pomysł upadł. Myśl druga - sklepy modelarskie. W końcu zdzwoniłem się z Wojtkiem F-150 i poradził mi Radline'a. Maleństwo ma wszystko co potrzeba, jest "pistolet" proporcjonalny, w komplecie części zamienne, baterie, naklejki na karoserię.

Zanabyłem go. Junior będzie miał niezłą zabawę, że nie wspomnę o jego prawnym opiekunie, czyli mnie. Model na szybko rozpakowałem, obfotografowałem. Pierwsza jazda za tydzień, wszak ma to być choinkowy prezent. Relację i wrażenia oczywiście zamieszczę w stosownym czasie. A narazie parę fotek tej zabawki.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

CDN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No sami chcieliście :)

Tutaj junior po udanym lądowaniu na symulatorze.

 

Dołączona grafika

 

A tutaj w pierwszym locie.

Z tyłu świadek zdarzenia nasz mod. i wspaniały kompan HenrykS :)

 

Dołączona grafika

 

A są to fotki z zeszłego roku :)

Wtedy junior miał dwa latka z hakiem

 

I jak tu nie być dumnym ojcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawka jak narazie - rewelacja.

Młody ucieszony.

Uwaga pierwsza - czyli nie sam miód. Owoż nadajnik w modelu moim zdaniem jest za duży, co prawda junior ma dopiero 3 i pół roku, ale nawet dla dziecka 5-cio letniego ten pistolet do istna armata, którą trudno złapać w "małe rączki".

Jutro wsadzę jakiś filmik i trochę więcej uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Motylasty się nie obrazi za wcięcie w jego temacie, ale to jego wina (inspiracja).

Zainspirowany jego postem, w ostatniej chwili wpadłem do sklepu na Bitwy Warszawskiej i na szybko kupiłem córeczce autko 1:16 Thunder Tiger'a (2WD - silnik 280).

I mam ten sam problem - za duży nadajnik (Jaguar). Ale autko ma jeden świetny patent - firmowy pakiet 7,2V, na którym autko jeździ szybko i koszyczek na 4 akumulatorki AA, na którym autko jeździ wolniej i da się ogarnąć na małej przestrzeni.

Może ta aparatura z HC jest mniejsza? (całe 24$).

Dziecko sobie radzi kładąc nadajnik bokiem na kolanach i obsługuje wtedy oba kanały (ale też z problemem).

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rcauto modelarze dawali aparatury dzieciom na smyczy i wkładali pakiet lipo żeby nadajnik nie był ciężki. Dopiewo w tedy dzieci jeździły.

kojot, co do tej aparatury to jest ona wysoka. Według mnie aparatura kyosho perfex KT-3HS wymiary 150x75x200 [mm] bez anteny

mam taka

 

EDIT:Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.