Skocz do zawartości

Kacik e-palacza


mammuth

Rekomendowane odpowiedzi

"Podejrzewam jednak, że gdybym spróbował, to zacząłbym palić od nowa , bo jakaś strata jest i kawa już zuuupełnie inaczej smakuje."

I tutaj Karolu podpisuję się" wszystkimi kończynami"

Przez pół roku próbowałem ograniczć i "tym podobne duperele"i nie dało się :cry: tylko radykalne metody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja już nie palę 5 miesięcy :D rekord. Nie wliczając kilka dymków podczas imprez (Około 4-5 fajek w ciągu tego okresu). Ale niedługo to się zmieni i mam zamiar skończyć z tym na dobre. Myślałem, że będzie ciężko, ale jakoś łatwo mi to poszło. A i doszło mi jeszcze do tego wszystkiego 16kg :D i w końcu ważę jak powinienem na swój wzrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karlem tak trzymać - też nie palę od 13 lat (chociaż przez pierwsze dwa lata nawiedzały mnie senne koszmary z dymkiem w roli głównej)...

Do dzisiaj nie wiem, jak mi się udało - przecież wiele razy próbowałem wcześniej. Do dzisiaj też nie odważyłem się nawet raz pociągnąć (zresztą teraz "już" mnie nie ciągnie).

Powodzenia i wytrwałości wszystkim neofitom!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł i ja na przykład przerzucam się na E-dymka , zamówilem w piątek zaplacilem, we wtorek zostala przesyłka wysłana i czekam... 10ml liqudu w cerfurze kosztuje u mnie 16 zł ,to jest tak jak cala zgrzewka papierosow, kardzidze kosztuja 2.20zł za sztukę ,jeden kardzidz wychodzi paczka fajek ,wiec to naprawdę się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ponad tydzień jak zapomniałem o tradycyjnych papierochach :jupi:

W tej chwili używam "liquidu" 18mg i już myślę żeby zmniejszyć zawartość do ok 12mg.

Jestem mega zadowolony i przekonany, że do "śmierdziuchów" już nie wrócę.

Ostatnio zrobiłem eksperyment i zapaliłem sobie elektryczka w kawiarni w centrum Gemini w B-B, bez żadnej reakcji ze strony obsługi czy też innych osób przy stolikach :D coraz bardziej lubię ten wynalazek :wink:

Polecam i dzięki mammuth, bo to w zasadzie Ty byłeś tym jednym głosem więcej, który pomógł mi podjąć decyzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.