Skocz do zawartości

Kacik e-palacza


mammuth

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mimo że jest teraz taki top ze jak palisz to już jesteś kozak i jesteś super, extra, full wypas kozak, postanowiłem i jak na razie dotrzymuję sobie złożonej obietnicy, czyli nie palić papierosów. Na razie jestem zadowolony, że jednak nigdy nie zapaliłem nawet 1 papierosa.

 

Jak miałem 9 lat to już taki "kolega" z podwórka który był o 2 lata młodszy już zaczynał palić. Teraz jak się spotkamy to musi zadzierać głowę w niebo żeby na mnie spojrzeć... ja mam 1.8m on po prostu zatrzymał przez palenie swój wzrost, ponad to on jak graliśmy rok temu w nogę na boisku to wytrzymał może 10-15 min...

 

Dlatego ja wolę nie hamować swojego rozwoju tylko po to żeby być "super".

Nawet dziewczyny stwierdziły że nie lubią gdy chłopak pali.(Możliwe, że to im kiedyś się zmieni.) ( nawet te ładniejsze, a uwierzcie że w klasie mam kilka ładnych dziewczyn (mówię tu o urodzie bez kilogramów tapety bo w moim wieku to głupota)) Z tymi co palą głupa i fajki w klasie dziewczyny nawet nie gadają. Więc jak dla mnie nie warto psuć sobie zdrowia.

Wiec w paleniu widzę same minusy.

 

Możecie teraz gadać że to nieprawda że dziewczyny palaczy nie lubią, widocznie ja znam tylko takie inne dziewczyny. :lol:

 

Pozdrawiam i namawiam do niepalenia a kasę którą byście wydali na fajki zainwestować w modelarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja sprobuje z e-p. Po nowym roku zamowie bo teraz i tak wszyscy wolne maja. Moj problem polega na tym ze uwielbiam palic jednak jako ze jest zima to meczy mnie dym, w pokoju az szczypi w oczy. Jest to dobry moment przynajmniej tych e- sprobowac, przynajmniej smrodu nie bedzie. Zobaczymy ;)

 

Aha, pale jakies 30szt dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie lub nie ale ja też od urodzenia nie miałem fajki w ustach nie wyobrażam sobie jak można za przeproszeniem takie gów** do buzi wziąć :o Jak stałem w dymie bo ktoś obok mnie palił to myślałem że zwymiotuje mu na rękę. I alkoholu też w ustach nie miałem :) pozdrawiam tych co nie piją i nie palą a dla uzależnionych życzę wytrwałości i silnej woli !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sprobuje z e-p. Po nowym roku zamowie bo teraz i tak wszyscy wolne maja. Moj problem polega na tym ze uwielbiam palic jednak jako ze jest zima to meczy mnie dym, w pokoju az szczypi w oczy. Jest to dobry moment przynajmniej tych e- sprobowac, przynajmniej smrodu nie bedzie. Zobaczymy ;)

 

Aha, pale jakies 30szt dziennie.

Michał, tak na zdrowy rozsądek... ile ty kasy na te fajury wydajesz :?:

30szt. to chyba 1,5paczki (20szt. w paczce :?: ) a paczka fajek kosztuje chyba 9zł

30 dni po 12zł = 360zł

NO nieNORMALNIE przepalasz prawie jedną DX201 miesięcznie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to panowie powiem wam tak, imo ze mam 18 lat, to palę od 3 lat. wiem krótko można się szybko odzwyczaić ,aczkolwiek sama "ręka" sięga po tego papierosa... tak jak ktoś tam napisał ,dziewczyny nie chętnie rozmawiają z chłopakami jak pali, szczerze w moim przypadku tak nie ma, bo potrafię się kamulfować ,sama koleżanka się dzisiaj zdziwila jak sie dowiedziała ze pale, tylko usłyszałem od niej "Ty palisz? nawet nie czuć" ,zakupiłem tego e-papierosa, bo po :

 

1.Mniej kasy idzie na to wszystko

2.Zdrowie ,zdrowie, zdrowie

3. i Przez "silną wolę" oraz prawie nieszkodliwe fajki można rzucić to cholerstwo:)

 

Pozdrawiam Wesolych Świąt i szczęsliwego nowego roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, ze niestety ilosc kasy puszczonej z dymem - nijak nie przemawia za rzuceniem :crazy:

Nalog jest gorszy niz hobby - bo na hobby jak nie masz to odkladasz - na nalog jak braknie to pozyczysz :/

Diem - bedzie pan zadowolony prosze pana :)

Moj tato bedzie mial na dniach swoja e- :faja: Nalogowiec od lat 35-40 ?? - Napisze jak mu idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, ze niestety ilosc kasy puszczonej z dymem - nijak nie przemawia za rzuceniem :crazy:

A co ma przemawiać, skoro takie rzeczy nie przemawiają?:

Darek pisał o pacjentach pulmunologii i onkologii, nie napisałeś, że oni wszuscy prawie palą nadal. Mimo rurek, zakazów, czujek dymu itp.

Wszystkich niepalących, zwłaszcza tych "smarkatych" i mających dylemat, czy warto nie palić, piszę: WARTO. Może teraz koledzy się śmieją, że nie chodzicie z nimi do kibla albo za budę na macha, a najbardziej wyluzowane laseczki patrzą z politowaniem - ale to "teraz" potrwa jeszcze rok, dwa, pięć... A przed wami trochę więcej życia - i tak trzymać. W pewnym momencie sami się przekonacie, że było warto :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dziwię ludziom - ile kasy puszczają z dymem.

 

ale jeśli ktoś zajmuje się np. takim modelarstwem, to chyba potrafi się na nim skupić (jeśli ktoś się angażuje w modelarstwo) - to potrafi to go wciągnąć bez reszty, nie ma tu miejsca na papierosy (nawet na seks czasem ciężko :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje, aby zostawic zasadnosc palenia i puszczania kasy z dymem - wszyscy palacze zdaja sobie z tego sprawe !!! Jednak nalog to nalog :oops: i racjonalne myslenie nie ma tu nic do rzeczy.

Troche to jak z otyloscia - wiesz, ze wystarczy jesc mniej i co ? - W wiekszosci przypadkow dalej jesz i tyjesz bardziej ...

 

PS. Jak mi nie zaczniesz uzywac WIELKICH LITER na poczatku zdania to zrobie Twoja figurke vodoo i bede Cie przypalal moim e-cudenkiem - jak nie pomoze - to bede Cie dzgal smiglem i podlacze pod lipola :twisted:

 

A seks zostawmy z boku - nie chcemy przeciez straszyc mlodziezy - bo pomysla, ze albo rybki albo akwarium ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dziwię ludziom - ile kasy puszczają z dymem.

)

Też nie palę ale z innego powodu. Gdy miałem naście lat gdy moi koledzy palili ja też nie chciałem być gorszy. Problem w tym, że mój organizm bronił się bardzo skutecznie.

Po połówce papierosa (zawroty głowy, wymioty itp.) Gdy przyszły wakacje stwierdziłem, że nie muszę palić i tak pozostało do dziś. Cierpię jak któryś z moich gości pali w moim domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mammuth paliłem analogi pół życia i dzięki właśnie epapierosom żuciłem całkowicie.Ale nie w sposób mniejszego dawkowania nikotyny ,a przez wadliwe atomizery.Atomizery szybko się psuły i coraz słabiej dymiły po czym przepalał się całkowicie.Dzięki temu , że słabiej dymiły coraz żadziej po niego sięgałem. Jak padł mi trzeci atomizer czwartego już nie kupiłem. I tak już ponad 200 dni nie palę wcale , a licznik na forum o epapierosach pokazuje mi ,że nie wypaliłem już 5232 analogów !!! Czego życzę pozostałym palaczom.

 

Mi e papieros bardzo pomógł ,a ludzie potrafią napisać że to badziewie choć nie mają pojęcia o czym wogóle piszą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpię jak któryś z moich gości pali w moim domu.

Wygonić ! ;)

Starają się nie zadymiać w ten sposób, że stają przy otwartym oknie i próbują wydmuchiwać

za okno. Niestety"świeże" powietrze wpada do środka a nie odwrotnie. Palacze tego nie rozumieją (nie czują).

Na szczęście wśród moich znajomych nie ma wielu palaczy ale jest takich dwóch co nie palą a wręcz smalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się na temat papierosów:

Obrzydlistwo, śmierdzi niemiłosiernie i zostawia nieprzyjemny zapach. Na dodatek wszystkie chemikalia dodawane do nich :( Przemysł tytoniowy teraz wyniszcza bardziej ludzi niż robił to dawniej.

 

Co do E-papierosów. Jestem tu jak najbardziej pozytywnie nastawiony. Dlaczego? Bo podobno nie śmierdzą :mrgreen:

 

Życzę wam wszystkim byście dzięki nim rzucili papierosy, i odłożyli te pieniądze na nowe latadła :P

[przeliczcie ile rocznie tracicie pieniędzy, zakładając ze jedna paczka papierosów starcza wam na dwa dni]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.