Skocz do zawartości

Zestaw na początek


Krzysztof-G2

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci szczerze... pobaw sie jeszcze trochę szybowcami np . w klasie F3j/mini. I w miedzy czasie uzbieraj sobie np 500zł i kup sobie porządny sprzęt który ci starczy na wiele lat... z reszta jak to się mówi miej jaja i zdecyduj sam :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te pieniądze jak jest sprawna moim zdaniem się opłaca-

Mamy troche inne zdanie, za te pieniadze jest w stanie kupic aparature z komputerem. Kilka dni temu widzialem futabe6 35mhz za 250zl. Biorac pod uwage ze wlasnie koncza sie swieta, na pewno aparaturki pojawily sie pod choinka... to bym sie jeszcze kilka dni wstrzymal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos aparatury VG400. Łatwo (bardzo łatwo) i tanio można ją uzbroić w następne 2 kanały i będziesz miał aparaturę 6-kanałową. Posiadam podobny sprzęt - Vanguarda - który ma już 12 lat, działa do dzisiaj bez jakiejkolwiek usterki. Oczywiście jest to sprzęt z tych najprostszych, bez komputera i wszystkich płynących z tego faktu konsekwencji. Czy lepsza aparatura jest Ci w tej chwili potrzebna ?. Myślę, że nie. Tak naprawdę lata się przecież na tych dwóch drągach nadajnika. To co naprawdę przyda Ci się to jakiś zmyślny zegar/stoper z alarmem, który mógłbyś mieć "na oku" po umocowaniu go do nadajnika. W mojej drugiej aparaturze (MX16) właśnie zegar, a właściwie dwa zegary, w które jest ona wyposażona, są bardzo, bardzo przydatne. Lepiej prostą aparaturkę a porządniejszą łądowarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, wydaj 260zl na aparature bez komputera, kanaly dorabiaj i przyklej na nią stoper:) No prosze Cie, pomysl chwile Tomku.

 

Kolego dzik - biznesy sobie rob na allegro, oferte mozesz do dzialu ogloszen wrzucic ale nie wkrecaj nowych uzytkownikow okej? Ten hobbyking jest duzo lepszy od tego co proponujesz.

 

Krzysztofie kup tą aparature hobbyking jesli chcesz tanio. Dziala bezproblemowo a jak postanowisz zmienic na cos z komputerem to nie bedziesz żałował, chetny do odkupienia na pewno sie znajdzie w przeciwienstwie do tej sanwy. Bedziesz mial 2.4ghz ktore jest dla poczatkujacych zdecydowanie lepsze poniewaz odejdzie Ci problem zakłóceń na pasmie 35mhz, siejących regulatorow, długich anten itd. Dodatkowe odbiorniki maja bardzo niską cenę.

 

Sluchaj sie rowniez kolegi Kojota. Dobra ładowarka to duzy plus, po zakupie accucela przez mysl nie przejdzie Ci upgrade na lepsza (chyba ze zaczniesz latac elektrycznymi gigantami) i posluzy Ci latami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, wydaj 260zl na aparature bez komputera, kanaly dorabiaj i przyklej na nią stoper:) No prosze Cie, pomysl chwile Tomku.

No właśnie myślę a przynajmniej się staram. O cenie owej SANWY nie dyskutuję bo ani jej nie sprzedaję ani nie kupuję, niech dogadują się zainteresowani. NIE NAMAWIAM na HK bo jej nie mam (Ty masz ?), potwierdzam jedynie solidność Vanguarda, poprzedniczki VG400, bo ją mam i używam od 1997 r.. Kanały każdy chętny dorobi jeśli będzie miał taką ochotę - koszt ok. 20 pln. Zegara na pokładzie HK jakoś nie widzę. Nie widzę też żadnej ujmy na honorze modelerza gdy do swojego nadajnika przymocuje stoper bo to urządzenie jest po prostu potrzebne - jeżeli nie na VG400 to na HK taki stoperek pewnie szybko zawiśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ty masz ?)

Nie, mam kilka na lotnisku, trzech poczatkujacych modelarzy kupilo sobie te aparaturki i bardzo dobrze sobie radza. Rozmieszczenie kanalow na odbiorniku jest takie same jak w futabie wiec spielismy sie nawet trenerem. Oczywiscie nie mam nic przeciwko stoperowi! Chcialem tylko zaznaczyc ze cena za ta aparature jest strasznie wygórowana i wydawanie tylu pieniedzy po to zeby cos dorabiac i przerabiac kompletnie mija sie z celem. W tej samej cenie mozna trafic 6ch z komputerem jak juz wczesniej wspomnialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE NAMAWIAM na HK bo jej nie mam (Ty masz ?)

Ale ja ja mam jako jedna z kilku, w sumie kupilem dla sprawdzenia co soba prezentuja 30 dolarkow .Namawiam bo warta swojej ceny

nie udalo mi sie podlaczyc jej do komputera ale Ertman dal ladny opis jak to wykonac

mi juz braklo weny na zabawe w podlaczanie.

Aparaturka ma przeszlo 1km zasiegu taniutkie odbiorniki na poczatek w sam raz no i 2,4Gh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tak jak napisalem

kupilem ja do testu powalczylem z podlaczeniem ,ale poleglem kabel kupilem do Visty ale i tak wyszla :ass: ,w sumie to komputery nie sa moja najsilniejsza strona :lol: a i ze mnie :ass:

teraz nadajnik jest tylko do autka i slizgu ale oba po kolizjach czekaja na lepsze dni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.