Skocz do zawartości

Extra-300 prace


Damiano11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym zaprezentować postępy prać nad Extrą ,którą buduję na podstawie planów "littlle Extra". Jako że jest to mój drugi model miał bym do Was prośbę, mianowicie żebyście przedstawili wasze rozwiązania np. co do malowania, tylnego podwozia skrętnego, i urozmaiceniu modelu jakimiś ciekawymi rzeczami. :D

Dołączona grafika

(nie sugerować się statecznikiem jest tylko przyczepiony na szpilkach)

Dołączona grafikahttp://img163.imageshack.us/img1

Co o tym sądzicie?

Założenie jest takie że ma to być nie wielki model akrobacyjny.

Wasze propozycje na dalsze wykonywanie mile oczekiwane. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobił większe i półokrągłe zawieszenie-szersze, bardziej stabilne... chyba kolega F-150 takie użył w swojej extrze, wyglądało by bardziej makietowo niż te na zdjęciu 8) (w ogóle uważam że to twoje wygląda nieciekawie, byłoby lepsze do trenerka z pewnością :roll: )

i urozmaiceniu modelu jakimiś ciekawymi rzeczami.

-nie bardzo wiem o czym mówisz... może jakiś przykład?

 

edit: I jak tam prace? Ruszyło się coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Rozważałem temat z folią ale niestety nie wszystkie powierzchnie na tym modelu są rozwijalne a z tego co wiem to nie da się ich oklejać folią, a efekt też nie jest zbyt zadawalający. A czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć od początku do końca oklejanie japonem bo z tego co słyszałem to ta metoda chyba się bedzie nadawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie powierzchnie na tym modelu są rozwijalne a z tego co wiem to nie da się ich oklejać folią, a efekt też nie jest zbyt zadawalający.

:shock: o kurcze, a ja cały czas oklejam powierzchnie nierozwijalne - chyba dlatego, że nie wiedziałem, że się nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wlasnego doswiadczenia wlasnie folia daje ci mozliwosc oklejania powierzchni nierozwijalnych gdyz ma mozliwosci obkurczenia pod wplywem temperatury. Zapewne alternatywa to trysnac to jakims lakierem i potem malowac ale folia to rozwiazanie najlzejsze i tak naprawde dosc proste jak sie zlapie troche praktyki no i efekt jest bardzo ladny.

 

 

 

Może popraw styl tego postu jest mało czytelny :) Marek_Spy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.