Skocz do zawartości

"Styczeń dla modelarni w Pszowie"


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wszyscy chyba znamy historię modelarni w Pszowie. Jeżeli nie to tutaj znajdziecie informacje http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=250116#250116

 

Otóż jak już wiecie modelarnia działa i nawet ma się dobrze nie licząc problemów normalnej modelarni czyli braku sprzętu. Jak już wielu z nas udowodniło posiadamy masę używanego sprzętu jaki przekazaliście tej modelarni. W nowym roku chciałbym wraz z kolegami zainicjować akcję "Styczeń dla modelarni w Pszowie".

 

Akcja ma polegać na zebraniu pieniędzy na zamówienie sprzętu modelarskiego dla tej modelarni. Jako że nie wypada w takim miejscu żądać konkretnej kwoty to jedyne co mogę ja zasugerować to symboliczne 10zł na ten cel co przy 100 osobach da nam 1000zl na sprzęt dla młodzieży co wcale nie okazuję się być ani dużo ani też mało. Zakładamy sobie 1000zl jako cel dla akcji.

 

Oczywiście przyjmiemy każdą kwotę mniejszą bądź większą.

 

Co do doboru sprzętu, zdajcie się na moje i instruktora modelarni wyczucie

 

Jako że chcielibyśmy uniknąć problemów organizacyjnych z paczką itd. ja przejmuje całą inicjatywę tego projektu a więc konto bankowe oraz w hobbycity udostępnię własne. Myślę że godzien jestem waszego zaufania, wystarczy spojrzeć od kiedy tutaj jestem oraz nad jaką częścią forum "czuwam".

 

Dane konta udostępnię każdemu kto zapyta o nie na PW

 

Jest to akcja "forumowa" a więc nie traktujcie tego tak jak bym ja czy też modelarnia próbował dorobić się jakiś pieniędzy, cała kwota zostanie spożytkowana na młodych modelarzy. Z mojej strony idzie na ten cel pierwsze 20zl od mnie i mojego ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jestem w 100% za tą akcja i też mogłbym przekazać to "symboliczne" 10zł :)

Każda modelarnia to skarb :P

P.S kwote mogłbym wpłacić w połowie miesiąca (kieszonkowe :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrym pomysłem by było aby każda osoba która dokonała przelewu , dopisywała w swoim poście kwotę którą przelała na konto pomocy modelarni i każda następna osoba sumowała to ze stanem poprzednich wpłacających. W ten sposób będzie widoczne kto pomógł i ile pieniędzy ma już modelarnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Myślę, że nie każdy będzie się chciał afiszować tym że wpłacił, a tym bardziej ile wpłacił. Więc statystyka z ostatniego postu będzie trochę niemiarodajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o afiszowanie czy prześciganie się kto da więcej , wystarczy jak chętni wpłacą te symboliczne 10zł

 

edit : sam kiedyś otrzymałem pomoc i chętnie pomogę innej modelarni ,uważam że jeśli jest to " forumowa pomoc" to nikt nie będzie miał nic przeciwko jeśli będzie wiadomo ile osoby z forum przekazały pieniędzy na pomoc dla modelarni .

czyli ja wpłacam 10zł + 20zł ertmana = 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast paczki papierosów

tak żeście mnie zaskoczyli tą Waszą akcją, że jak to pierwszy raz zobaczyłem to "schowałem sie pod dywan" i udawałem, że tego nie ma, ale juz doszedłem do siebie i jak najbardziej chcę podziekować za okazane serce i chęć pomocy, właśnie dzięki takiej pomocy mamy juz pierwszy model RC (mieszaniec ES z pelikanem) wraz z wyposażeniem i niedługo zaczniemy nim latać, ponadto np. nigdy nie myślałem o posiadaniu latającego skrzydła RC, ale nasz kolega RAST nam takie przywiózł gotowe, no to poczytałem o nim i recenzje są tak dobre, że po nauczeniu latania tym ES/pelikanem pozwolę dzieciom latać właśnie na tym skrzydle od Rasta, a takich jak on jest juz duzo więcej, prawda jest taka, że jak tym młodym modelarzom my nie pomożemy na starcie - tak żeby pokonali pierwsze trudności to niewielu innych będzie chciało im pomóc, naprawdę jestem nie tylko zaskoczony , ale zachwycony tym co robicie i oby taki duch w nas nigdy nie zaginął

 

sedrecznie wszystkim dziękuję i wszystkich serdecznie pozdrawiam

rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie ze to jest lepsza inicjatywa niz skladka na AP :lol:

przynajmniej bedzie z tego namacalny pozytek w postaci przyszlych Orlow Pszowskich

Myślę że modelarze, rodzice, instruktor oraz władze wyskoczyli by z kapci :wink:

 

Juz teraz wyskoczyli a co dopiero po takim strzale :D

 

Właśnie uzbieraliśmy na aparaturę [jako ze HK-6 całkowicie młodzieży wystarczy] bądź ładowarkę Accucel 6. Dostałem dopiero kilka przelewów. Koledzy są bardzo hojni :wink:

 

Oby tak dalej :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.