Skocz do zawartości

SZD 6X - nietoperz 120cm


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

hehe..otworki i sznurowanie reczne. Miska ryzu i sam zem to uczynil :D

a powaznie mowiac to loza byla przygotowana juz z otworami pod laser wiec musialem tylko przeleciec otworki po malowaniu jedynie a samo sznurowanie to zajecie w sam raz na siedzenie przed telewizorem. Przyznam ze bardzo odprezajace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oklejam japonka. mam uraz do ciagle marszczacych sie foli w zaleznosci od tego jaka jest temperatura. Zreszta japonkowe pokrycie jest o wiele ladniejsze a wcale nie slabsze od cienkiej folii. Ten model ma 120cm wiec tylko cienka fola wchodzilaby w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne postepy w pracy nat gacusiem. Tym razem wnetrze kabinki a jednoczesnie miejsce mocowania serw ( jedno do wyczepu holu a drugie do kierunku ) Calosc planuje miec wyciagana a osadzona bedzie w modelu przy pomocy malych wkrecikow.

Tak prezentuje sie wstepnie osadzony fotelik w modelu

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

No i teraz mam pytanie do kolegow ktorzy mieli do czynienia z szybowcami z tej epoki... Nikt nie wie i nigdzie nie mam poparcia w jakims zrodle w jakim kolorze jest wnetrze kabiny. Lakier bezbarwny czy jakis kolor? Oryginal wisi na miejscu u mnie ale jednak wisi i nie ma szans tam zagladnac a dostep do wnetrza bede mial w okolicach miesiecy letnich kiedy to ekspozycja bedzie przenoszona do nowego hangaru ekspozycyjnego muzeum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Pamietacie mnie jeszcze? Projekt zyje nadal choc krzyzyk pewnie nie jeden postawil na nim.

Nie wszystko jest tak jak bedzie finalnie. O ile kadlub poszedl od strzalu to tutaj bedzie kilka poprawek. Inna sprawa ze balsa i sklejka nie trzymaly wymiarow i wyszlo nazbyt pasownie co wymagalo pomocy pilnika tu i owdzie.

post-48-0-84331700-1347642923.jpg

post-48-0-50664300-1347642928.jpg

post-48-0-43361900-1347642934.jpg

post-48-0-96426100-1347642937.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.