Skocz do zawartości

mocowanie radiatora


Rekomendowane odpowiedzi

koledzy potrzebuję pomocy!!

dwie z 4 śrub mocujących radiator do silnika są.... okrągłe... chyba ktoś przesadził i rozjechał imbus... nie wiem czy się jasno wyrażam o co mi chodzi, potrzebuję porady jak mam odkręcić śruby, które są pciężkie do złapania jakim kolwiek narzędziem:( pomocy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

Przerabiałem, i w sumie dalej przerabiam, ten temat w fabrycznych śrubkach z zestaw heli HK-450. Jakość tych śrub to jakiś koszmar! Albo tu albo na http://www.epheli.pl wyczytałem właśnie, że zaleca się przed montażem każdą śrubkę naciąć miniszlifierką, aby była możliwość zastosowania śrubokręta płaskiego.

 

Jako że nie mam miniszlifierki, zamówiłem nowe śruby (tak mi się wydaje, bo zamówiłem trochę rzeczy do tego HK a przyszło na razie tylko jedno :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to rozwiercanie nie uszkodzi silnika? tzn, czy przy rozwiercaniu nie będzie tak dużych drgań, że coś z silnikiem się stanie? albo uszczerbi minimalnie?

chyba najpierw postaram się bez rozwiercania naciąć śrubę do płaskiego wkrętaka, dzięki za pomoc chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.