Skocz do zawartości

KK czyli "Kombat Kraków"


mirolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co dało taki efekt:

Uwierz mi jeszcze nie raz będziesz miał kolizję z dużo większymi stratami.

Patrz chociażby na kolizję mojego Me-109 z Saabem na treningu tydzień przed zawodami w Krakowie nie było co z niego zbierać a i do tej pory nie chce dobrze latać :| . Chyba będę musiał go czymś zastąpić :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolejne zawody ESA i kolejny sukces "Eskadry Kraków" tym razem w bitwie o Bemowo.

 

W kategorii wwII na 39 zawodników w pierwszej 10-tce trzech zawodników z Krakowa.

Mmnie udało się załapać na drugie miejsce i wskoczyć na "pudło" z wynikiem ponad 1200 pkt.

 

Czekam na wyniki oficjalne, ale raczej w kategorii eskadr znów będziemy najlepsi B)

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często spotykam się z pytaniem o co chodzi w tym kombacie .... wczoraj na śmietniku znów spotkała się eskadra w licznym składzie a Gosia i Ania zrobiły kilka zdjęć które doskonale wyjaśniają istotę tej zabawy. Takie ujęcie to mistrzostwo, to ułamek sekundy gdy zdobywa się punkty i ogromną satysfakcję z pokonania przeciwnika :

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Takie ujęcia CIĘĆ tasiemek lub kolizji pozwalają ponownie przeżyć emocje związane z walką.

Choć są tylko wspomnieniem, to jednak ukazują emocje i determinację w czasie starć - ten moment gdy zabiera się taśmę porzeciwnika to właśnie jest KOMBAT w najczysztej postaci B)

.... to lubię.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.