Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odwiedziliśmy z tasiemkami miejsce wskazne przez Tadka (mapka przez niego wyrysowana):

 

Dołączona grafika

 

Parę spostrzeżeń dla latającej reszty:

- na całym terenie jest wysoka trwa co jest dużym plusem i minusem - znalezienie kawałka modelu jest prawie niemożliwe

- spore odległości od drogi i cywilacji więc nie trzeba sie martwić o bezpieczeństwo przypadkowych przechodniów

- bardzo łatwy dojazd i można "latać z bagażnika"

- zakłóceń nie stwierdzono (35MHz; 2,4GHz)

- dobre położenie Słońca (prawie za plecami) w stosunku do wolnej przestrzeni

- są komary ale na razie ilości do przyjęcia :)

- malownicze widoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 9 był trening eskadry ESA. Ja byłem od 10, ale i tak załapałem się conajmniej na jakieś 5 walk. Tak więc nie było źle. Powiem, że kombat ESA bardzo mi się spodobał, i niedługo powstanie chyba następny model z tej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie tylko Tobie spodobała się ta dziedzina modelarstwa. Dzisiaj odbyłem swoje pierwsze w życiu walki i powiem szczerze że jestem ogarnięty zachwytem. Emocje jakie towarzyszą w walce są indywidualne i bardzo intensywne. Chciałem podziękować panu Mirkowi za zaproszenie na dzisiejszy trening oraz za miłe przyjęcie do grona dzielnie walczących. Pozdrawiam i piszcie jak tylko będzie walczyć. W ramach możliwość na pewno się pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.