Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się przegadujecie .....

 

Kilka dni tu nie zaglądałem i ominęła mnie żywiołowa dyskusja. Na szczęście wjazd na pas lotniska wciąż jeszcze jest możliwy a na jutro zapowiada się dobra pogoda.

Spełnione są zatem wszystkie przesłanki na udaną lotniczą zabawę - LATAMY :-)

 

 

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem Eskadra Kraków dalej będzie się spotykać na Czyżynach tylko, że bez samochodów? Jestem teraz na wakacjach i jutro niestety nie będę na treningu, natomiast w następną sobotę już powinienem być. Tylko pytanie gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna pogoda, poranek bez wiatru, wstające nad drzewami słońce i juz przed ósmą zatankowane modele gotowe do lotu .... czy może być coś przyjemniejszego?

 

Najpierw z cieniem ścigał się Jodel potem gonił go żółty Piper .....

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=6998

 

Niestety potem ..... musieliśmy zmienić miejsce z uwagi na szkołę jazdy która miała trening na pasie lotniska. Bliżej akademików znów poderwaliśmy modele ale dwie pracujące koparki, oraz firma spawająca ogrodzenie skutecznie nam przeszkadzały :?

 

Humor poprawił na dopiero zrzut skoczka z Easy-Cuba oraz oblot nowego kombata ESA tj. Łosia z którym pojawił się Rafał.

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=7000

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=6999

 

Bardzo udany model, odleciał bez problemów a po drobnych korektach ustawień stoczył nawet pierwszą walkę z Me-110.

"Zerstroer" okazał się jednak skuteczniejszy, choć Łoś zaatakował pierwszy zdobywając chrzest bojowy pierwszym cięciem to jednak Me-110 zrewanżował się podwójnym atakiem.

W kolejnej potyczce Ił- pokonał Spita a w trzech walkach WWI Berg pokonał Balillę 3:0 Nie mogę znaleźć recepty na pokonanie Berga .... ale przegrać z mistrzem to przecież nie grzech 8)

 

Piękny energetyczny poranek, pewnie jeden z ostatnich z możliwością wjazdu samochodem na pas lotniska .... gdzie po wakacjach będzie sie spotykać Eskadra Kraków ?

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie po wakacjach będzie sie spotykać Eskadra Kraków ?

ms

No właśnie, może dalej byłyby to czyżyny, tye, że bdzie trzeba zainwestować w akumulator samochodowy. Ale jeśli coś ustalicie to napiszcie tutaj. W piątek wracam do domu, gdzie już czeka na mnie messerschmit :twisted: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodzenie jest, jest tez duza przerwa w ogrodzeniu - pewnie bedzie tam wstawiona brama. W sobote dalo sie przejechac. Panowie ochoroniarze, ktorzy byli na terenie lotniska nie mieli nic przeciwko.

I nie czulem sie jakos trasznie dziko, przejezdzajac tamtedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.