Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Za tydzień będę miał czas i model do latania

Tylko załóż narty zamiast kół.
A skąd takie założenie ? W żadnym ze znanych mi serwisów nie ma mowy o tym aby nie było pogody w przyszłą niedzielę :) Ja im wierzę. Ale jeśli jednak ma się pojawić śnieg to i narty problemem nie będą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak zmarzłem, ża mam dość na kilka dni :-(

"Syberyjski" zimny wiatr przenikał do kości i po dwóch wylatanych pakietach zebrałem się

biegiem do domu. Mam wrażenie, że zimowe malowanie IŁ-a będzie idealnym kamuflażem już za kilka dni.... :lol2:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak zmarzłem, ża mam dość na kilka dni :-(

"Syberyjski" zimny wiatr przenikał do kości i po dwóch wylatanych pakietach zebrałem się

biegiem do domu.

 

ms

Czyżby u Was na południu ten wiatr z Syberii bardziej mroził? Bo my po południu lataliśmy kilka godzin do zmierzchu a i ten nas nie wystraszył bo kolega poleciał Wilgą (z Arexu ) z oświetleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nudne górnopłaty też wchodzą w grę ;p Potrzebuje pasa do ulotnienia cessny hype 8)

Zapraszamy jak najbardziej chętnie popatrzymy na majestatyczne skrzydełka. A po treningu (o 12) odbędzie się uroczystość przekazania modelu Spitfire dla Muzeum Lotnictwa na co również serdecznie zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.