Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta łączka to jest ta przy Księcia Józefa?

 

Tak, zaraz przed światłami po lewej stronie tam gdzie dawniej był wybieg dla koni a dojazd od Schroniska dla bezdomnych zwierząt.

 

Niestety w tym tygodniu pracuję od 4.00 do 14.00 więc pewnie dopiero po Świętach, albo w niedziele jak wrócę do Krakowa.

Do marchewek mam trochę dalej z Dębnik ale czego się nie robi dla fajnej zabawy :devil:

 

 

Dołączona grafika

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=9gQSoFj0VN0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas latało się tak:

 

 

Jest 20cm śniegu a pod nim niezamarznięta ziemia. Szczerze to myślałem, że mamy więcej śniegu a tu klops. Ten co jest to strasznie puszysty.

Fajnie wiedzieć że nie tylko ja cieszę się z prawdziwej zimy i umiem ją wykorzystać zamiast tylko narzekać :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda Ił-2 .... czytałem temat o jego budowie i jestem pod dużym wrażeniem ostatecznego wykonania jak i elementów przygotowanych przez Marka. Duży model jak na epp. Świetnie wygląda w tym malowaniu i mam nadzieję, wkrótce zobaczyć go w locie.

 

dołączyć do Waszej grupy

Nie stanowimy zamkniętej grupy i nie trzeba się zapowiadać ... jesteśmy grupą zapaleńców do której juz należysz budując taki ładny model a jeżeli przyjedziesz polatać razem z nami będzie nam bardzo miło - zapraszamy.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się znajdują dokładnie owe słynne "marchewki" na północy Krakowa?

Gdzieś tu była zamieszczana mapka.

 

Szukaj ulicy Zielone Wzgórze - na północ od niej są tzw. "górne marchewki" i ulicy Górnickego - na północ od niej są "dolne marchewki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co zobaczyliście rano? U nas w centrum pada drobny śnieg a wiatr niezbyt tęgi. Za to przed wigilią pogoda była dość fajna - bezwietrznie , słońce i + 5 st ciepła. Jak się odgarnęło śnieg pod nogami aby nie przemoczyć butów to latało się całkiem przyjemnie elektrykiem. Aż żałowaliśmy , że nie zabraliśmy spalinki. A na wigilię to się jedzie do babci i wtedy odpadają inne przyjemne zajęcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co zobaczyliście rano?

No zobaczyliśmy i zrezygnowaliśmy. W każdym razie ja. Dzisiaj za to była, wydaje się, świetna pogoda do latania - wprawdzie zimno (-7 stopni) ale bezwietrznie. A ja nie miałem możliwości wyskoczyć na loty :-( Jutro ma sypać śnieg, więc może we środę się uda. Chociaż zapowiadają na środę -13 stopni czyli też, jeżeli o mnie chodzi, chyba trochę za zimno. No cóż, będziemy meldować na bieżąco :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.