Skocz do zawartości

Guppy Depron


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Tył kadłuba już zwężyłem , kapnąłem sie o tym jak wklejałem rurke weglową.

A kadłub bęzie jeszcze troche szlifowany , musi być szerszy niż w orginale bo odb. by sie nie zmieścił.

 

chyba raczej zdecyduje sie na mocowanie skrzydeł na gume. Jest to pewniejszy sposób oraz wytrzymalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest już prawie skończony, gdzie niegdzie trzeba podkleić taśmę. W tym momencie model czeka na serwa oraz hak holowniczy. Troche mam tył zaciężki według SC. Będe musiał dołożyć z 10-20 g na dziób.W tym momencie waga pustego modelu wynosi 250-260g.Myśle że ta waga nie jest najgorsza.

Tak się prezentuje:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Edit:

Zmieniłem troche wyposażenie zamiast pakietu 4,8v AAA 1100mah zastosuje pakiet 4,8v AA 1300mah co zastąpi dodatkowy balast.

 

Kabinka bedzie robiona w najblizszych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pewien czas temu wykonałem kabine szybowca . Myśle że jak na pierwszą moją kabinke robioną ręcznie nie jest najgorzej. TA kabina zostanie zmieniona z upływem czasu na inna. Kopyto wykonałem ze styropianu po czym obłożyłem to kopyto pianką do uszczelniania okien . Wyszedł negatyw , następnie do tego negatywu wlałem gips . Potem włożyłem to kopyto z gipsu do buteli i ogrzewałem powoli. Prezentuje się ona tak:

Dołączona grafika

 

Powstał również zaczep do holownika(RWD5) . Jest w nim serwo 9g . Podłączone jest pod kanał 3-stanowy.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Teraz tylko oczekuje na dobrą pogodę no i odbędzie sie oblot;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód kadłuba mogę jeszcze jak coś zalaminować. Dziób kadłub(taśme) jeszcze naciągne opalarką oraz zeszlifuje lekkim papierem. Model jeszcze poprawię , w sensie okleje troche dokładniej. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam ponownie

Dziś odbył się lot z ręki.

Pogoda:

Słonecznie(zachmurzenie zerowe)

wiatr-lekki 2-3m/s

Temperatura- (+8)

Opady śniegu - brak

 

Tak więc model po wyrzucenie z ręki poleciał lotem ślizgowym ~25metrów po czym wylądował w grubej warstwie śniegu.Po locie przesunąłem lekko do przodu pakiet, model teraz był idealnie wyważony. Szybowiec rzuciłem jeszcze raz tym razem trochę mocniej. Przeleciał około 30-35m i powoli sunął po śniegu. Myślę że na wiosnę oblot za holownikiem wyjdzie udanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na wiosnę oblot za holownikiem wyjdzie udanie.

 

Szczerze ci życzę powodzenia w utrzymywaniu się za holownikiem modelem sterowanym samym ogonem. Pomijam już wykonanie bo piękne to ono nie jest no ale każdy lubi co innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.