Skocz do zawartości

Emax 2822 czy 2812 ?


Locke

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam

Program podaje,że max prąd dla CF 2822 do 15A. Dla 11" znalazłem dwa przypadaki:

- dla 11x5 EM-Prop (Metts): obroty 6282, ciąg statyczny: 608g, Vop 37 km/h,prąd 14,9A, moc wejsciowa 110,0W, moc oddawana 72,1W , sprawność 65,5%, liczone dla regulatora Conrad BL20Air.

- dla 11x5,5 APC E: obroty 6128, ciąg 734 g, Vopt 40 km/h, prąd 16A (zaczony na czerwowno, przekraczenie max dla danego silnika), moc wejściowa 118,1 W, moc oddawana 75,8W, sprawność 64,2%

- z reguły wyskakuje komunikat "Wybrać mniejsze śmigło: np - dla 11x7 APC E, taki sam komunikat dla 11x4,7 APC SF i 11x3,8 APC SF czy 11x4,7 GWS RS.

Muszę przyznać, że nie jestem w stanie "wyczuć" tego programu - w paru przypadkach zalecane na forach śmigła, według tego programu były za duże.

Pozdrawiam AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.