Skocz do zawartości

Znaczek klubowy na samochód


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

Padła myśl by pomyśleć nad znaczkiem klubowym do przyklejenia na samochód, tudzież inne środki lokomocji nie wyłaczając slipek :). Co o tym myślicie, projekt taki w innym miejscu umarł a tutaj w naszym szacownym towarzystwie mógłby sie odrodzić i myślę że z powodzeniem. Macie jakieś propozycje lub sugestie to zapodawajcie, no chyba że widzicie bezsens takowych działań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tomek

Bierz się za robotę i pokaż coś ciekawego.

Z tego co pamiętam zrobiłeś kilka fajnych wzorów.

Jedynie o co mogę Cię prosić aby nie były takie "zabawkowe" czyli trochę poważniejsze w ogólnym wyrazie, żeby mi żona nie terkotała że zabaweczkami się bawie i jeszcze zabaweczkę na samochód nakleiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem dzis z zaprzyjazniona firma poligraficzna - Idea Studio - na temat tych naklejek.

 

Powiedzieli ze wcale nie potrzeba przeprabiac plikow graficznych do formatu corelowego , chociaz jesli sie tak zrobi to jakosc moze byc wieksza.

 

Jesli chodzi o cene to mowili ze najpierw trzeba im przeslac plik, oni zobacza jak skomplikowany jest i drukuja.

 

Zainteresowani jestescie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze do wyboru trzy naklejki:

-z szybowcem

-z elektroszybowcem

-z spaliniakiem

co o tym myślicie ? ;):D

Mam nadzieję że jest to tylko nieświadoma próba dyskryminacji osób latających elektrykami - nie szybowcami :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze do wyboru trzy naklejki:

-z szybowcem

-z elektroszybowcem

-z spaliniakiem

co o tym myślicie ? ;):D

Mam nadzieję że jest to tylko nieświadoma próba dyskryminacji osób latających elektrykami - nie szybowcami :?

 

no rzeczywiście zapomniałem o elektrykach :roll:

moze być tak jak jest teraz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już widzę ... tyle podziałów i zacznie się znów ... balsa/depron ...

A nie lepiej zrobić coś bardziej ogólnego ? Czy na prawdę jest taka różnica

w tym, że ktoś lata elektrykiem, szybowcem, spalinką czy może sterowcem RC ?

Może coś by tak wspólnego w końcu zrobić (chociażby znaczek) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo taki co ma kadłub sterowca, skrzydła szybowca, silnik spalinowy wystający z pod maski i dochodzące do niego kabelki czerwony i niebieski +,- zamiast rurek z paliwem :D

 

A czy szybowce rzucane będą miały swój znaczek a laminatowe swój i co ma zrobić Motylasty

ze swoimi poza gatunkowcami ? :rotfl:

 

Jedno logo latającego RC i rulez !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziały, kolejne ;) bezsensu - uwazam ze powinnismy miec JEDNO logo jako modelarzy latających ;) (chodz pewnie samochodziarze czy wodniacy mogliby sie poczuc urazeni) ale... mysle ze sylwetka faceta (ach ten sexizm...) z radiem w rece i głową skierowaną ku górze (w czapce z daszkiem) bedzie chyba najlepsza. Nie jestem pewien czy gdzies juz podobnego logo nie widzialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje naklejke taka jak logo forum a w rogu maly napis z adresem forum:) na przezroczystej folii... mysleliscie zeby zrobic w kilku rozmiarach ta naklejke?

-maly na model do 1,5m

-sredni na samochod i wieksze modele

-duzy na costam :P

 

ja sie bardzo chetnie pisze na takie przedsiewziecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek tymi "pozagatunkowcami" wywaliłeś mnie z obuwia :) i to dość ostro.

Ad'rem narazie zamieszczam loga które ongiś zaprezentowałem na innym forum, więc co poniektórzy je znają, oczywistym jest iż popracuję nad nową, inną formą. Być może któryś z tych projektów które robiłem wam się spodoba, może coś należy zmienić, cóż dyskusja pozostaje otwarta.

Oczywistym jest że niektóre loga są techniczne, inne infantylne trudno wszystkim dogodzić.

 

logo1.jpg

 

logo2.jpg

 

logo3.jpg

 

logo4.jpg

 

logo5.jpg

 

logo6.jpg

 

logo7.jpg

 

logo8.jpg

 

logo9.jpg

 

logo10.jpg

 

logo11.jpg

 

logo12.jpg

 

logo13.jpg

 

logo14.jpg

 

logo15.jpg

 

logo16.jpg

 

logo17.jpg

 

logo18.jpg

 

logo19.jpg

 

logo20.jpg

 

logo21.jpg

 

logo22.jpg

 

logo23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z tym Uwaga Modelarz to przesada :lol2: :lol2: To prawie jak Uwaga Dziecko :devil: :devil:

Pierwsze od góry nie .... różowe jest :) ale to 6 od góry z napisem rc pilot jest fajne :) Te z kanałami chyba nieaktualne - nadchodzi era syntezy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje Motylasty że tylko rozbawiłem ,a nie uraziłem ? :?

 

Hm ...

 

Mi logo naszego forum też najbardziej się podoba.

Wiem że nie jest 2 kolorowe (bo są cieniowania) ,ale Tomku może byś je trochę przerobił na potrzeby naklejki ?

WWW na razie odpada bo szykujemy nowy serwer i nie do końca mam pewność że aktulany adres zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.