Skocz do zawartości

Znaczek klubowy na samochód


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek no oczywiście że rozbawiłeś :), smieje się do teraz.

A'propos naklejki też myslę nad jakąs kompilacją naszego loga, problem jest jeden, jeśli znaczek ma być wycinany na ploterze to niestety im mniej kolorów tym lepiej. jeśli zaś ma iść poprzez sitodruk to ilość kolorów ( odcieni ) praktycznie nie gra roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kiedyś Tomku "Motylasty" obiecałeś że wrzucisz tego sympatycznego RC-chłopka na swoją strone .Dla mnie ten stworek byłby swietnym znakiem .

Na samochodzie mam akrobata a latam głównie elektrykami i nie bardzo rozumiem jakieś podziały loga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej firmy do ktorej mam kontakt o oni zarowno na ploterze robia jak i tym chyba sitodrukiem.

Wzory na koszulkach tez moga zrobic jesli sie chce.

Koszt samego naszycia jest niewielki , najdrozsze jest przekonwertowanie tego do odpowiedniego formatu pliku i zaprogramowanie maszyny - przynajmniej tak zrozumialem z dzisiejszej rozmowy.

 

Ja proponuje zrobic tak - wybierzmy trzy znaczki - Motylasty wysle mi na @ - ja im to przedstawie, popytam ile co bedzie kosztowac i pozniej bedziemy decedyowac.

 

Mi osobiscie najbardziej podoba sie jakos 6, 7 znaczek od gory , ten czerwony.

 

Motylasty jakbys mogl ponumerowac te rysunki to byloby extra!

 

 

EDIT - dokladnie to kotre wstawil marcin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najbardziej uniwersalny jest pierwszy pakiet na escorcie:) kazdego modelarza rc mozna skojarzyc z nadajnikiem, niezaleznie czy pilotuje szybowiec, spaline, motrowke czy ufo:)

Te z kanałami chyba nieaktualne - nadchodzi era syntezy :D

w takim przypadku mozna zamiast nr.-u kanalu dac literke S ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie za :) Podoba mi się ten pomysł. Jest tylko jedno ale -

 

Padła myśl by pomyśleć nad znaczkiem klubowym...

 

W moim odczuciu znaczek powinien nie tyle eksponować nasze zainteresowania, hobby, pasje (niepotrzebne skreślić), co przynależność do określonej społeczności. A jak wszystkim wiadomo :wink: ta społeczność do której przystąpiliśmy ma już zarówno swoją nazwę - a nawet dwie :lol: - i logo. Wydaje mi się więc naturalnym wykorzystać na klubowy znaczek, to co już mamy. Bez urazy - po co wyważać otwarte drzwi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu znaczek powinien nie tyle eksponować nasze zainteresowania, hobby, pasje (niepotrzebne skreślić), co przynależność do określonej społeczności
. Problem zaczyna się gdy należysz do kilku podobnych społeczności. Dlatego wolę, aby znaczek symbolizował przynależność do grupy hobbystycznej. Znaczek klubowy przecież już mamy.

Osobiście podoba mi się projekt wskazany przez marcina133. Zastanawiam się jedynie nad wersją z napisem "maniak" - brzmi bardziej luzacko. Dobry jest też pierwszy projekt (licząc od góry) przedstawiony przez Motylastego. Chętnie podobną naklejkę umieszczę na samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie najbardziej pasuje RC PILOT pokazany przez Marcina. I jesli chodzi p tresc to tez lepirj pasuje niz RC Maniak. Bo widzac na samochodzie RC PILOT stwierdze ze mam do czynienia z modelarzem latejacym, a RC MANIAK mozer dotyczyc tez samochodow i innych sterowanych (mimo symbolu samolotu tak mi sie moze skojarzyc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja rozgorzała na dobre jak widać :) Zatem ogłośmy może konkurs otwarty na projekt logo, później szacowne jury złożone z członków forum w drodze demokratycznego głosowania wybierze najlepsze, a potem... na samochody, rowery, slipki i takie tam inne :lol: Co do technicznych spraw - pasowała by mi taka nalepka na szybę (od wewnątrz) bo jakoś nie lubię nic na lakier. Takie skrzywienie mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę coś powiedzieć, bo mnie jak zwykle korci... :?

Uważam, że pomysły trzeba usystematyzować i storzyć jakiś sensowny plan. Inaczej nic z tego nie będzie i pomysł znowu umrze śmiercia żałosną.

A-skot podał już jakieś ramy działania. Ja bym proponował, aby Tomek - Motylasty najpierw ponumerował swoje propozycje, abyśmy mieli jasność o czym rozmawiamy. Po drugie musimy powiedzieć jednoznacznie , o czym dyskutujemy. Bo propozycji jest już kilka i trzeba to jasno zdefiniować. Nie mam nic przeciwko "konkursowi otwartemu", ale właśnie po to trzeba jasno powiedzieć o co nam chodzi. Ponieważ daleko mi do dokładności i precyzji w formułowaniu propozycji i kroków postępowania, niech ktoś bardziej "poukładany" zacznie to planowe działanie. Tyle na razie, aby jeszcze bardziej nie gmatwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój pierwszy rysunek wektorowy ;) Wiem, że nie jest to żadne dzieło :) ale i tak sie pochwale :P

 

rc2.png

 

Albo po prostu:------------------------------------------------------------------------------------

 

rc.png

 

i------------------------------------------------------------------------------------

 

rc3.png

 

lub------------------------------------------------------------------------------------

 

rc4.png

 

oraz :)------------------------------------------------------------------------------------

 

rc5.png

 

i jak na razie ostatnia pracka bo idę spać polegająca w zasadzie na małym przerobieniu poprzednich :):D ------------------------------------------------------------------------------------

 

rc6.png

 

:D ------------------------------------------------------------------------------------

 

rc7.png

 

I kolejna :) ------------------------------------------------------------------------------------

 

rc8.png

 

I jeszcze jedna :) ------------------------------------------------------------------------------------

 

rc9.png

 

 

Kolejny projekcik :) ------------------------------------------------------------------------------------

 

rc10.png

 

 

 

 

No myślę że można by nowy temat zrobić tylko i wyłącznie na prace. Albo może ktoś kto zna php zrobi prostą stronkę gdzie będzie można pracę wrzucić i ludzi z forum będą mogli głosować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Ponawiam moją sugestie skierowaną głównie do wszelkich absolwentów marketingu i zarządzania lub też samouków w praktyce sprawnej organizacji, aby zechcieli zająć się stworzeniem ram jakichś sensownych kroków w temacie j.w. Nie może być wszystko samo z siebie od razu gotowe, podane wprost pod buzię na ciepło i do natychmiastowego skonsumowania. Propozycje są , pomysły także, chęci niby też, tylko jak zwykle to u nas , organizacji i systematyczności brak. Albo też powiedzmy sobie po prostu, że to nas nie interesuje, nic od siebie nie jesteśmy w stanie wykrzesać i po temacie. No więc , jak będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.