Skocz do zawartości

Hitec Eclipse 7 czy Graupner mx-12


BartekS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Jerzy Markiton

Jeśli masz na MX-16 - to się zastanów i dobrze sprawdź. Jeśli tylko na MX-12 i w tej samej cenie Eclipsa to nie zastanawiaj się ani chwili, tylko Eclips...!

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Eclipse 7 jest w opcji z modułem syntezy, lecz czy jest to dobry wybór to jest kwestia do zastanowienia... bowiem wtedy już kosztuje sporo, a\warto się zastanowić czy nie warto dozbierać i kupić Aurorę...Sam miałem taki dylemat niedawno kiedy zmieniałem nadajnik, efekt taki ze troszke dozbierałem tzn jakieś 2 miesiące zaczekałem i pierwsze dni stycznia przyjechała do mnie Aurora... jestem w pełni zadowolony, latałem na niej już w śniegu i w sporym mrozie... dzisiaj było -16 stopni a Krzysiu na łące... wróciłem do domu z sztywnymi palcami... szkoda ze Hitec nie pomyślał o podgrzewanych drążkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:

owszem jest

Ponadto występuje w następujących konfiguracjach

Sam nadajnik z syntezą 750 zl

Nadajnik i odbiornik 35 MHz 850 zl (a do czwartku były po 719 :evil: )

Pełen zestaw 35 MHz 850-1000 zl

Oraz 2,4 GHz nadajnik i odbiornik 800 zl rzecz ciekawa ten sam zestaw na 2,4 jest tańszy od 35 MHz PPM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go miałem około 4 miechów. Jak zakładaliśmy to forum byłem na etapie nerw przez eclipsa. Z 4 miecięcy 3,5 spędził w RIKU.PL w celach reklamacyjnych. Przez te 0,5 miesiąca zdołał ubić mi chyba 8 modeli :(

 

A MC-19 mam ponad 3 lata i żaden model nie ubity przez niego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob Mc Fly, i teraz za ten krawacik . Wypowiedz nic nie wnosi do tematu . Zonk . Wiec za nim kogoś skarcisz to pomyśl , bo błędy robią ci którzy piszą , i na ich osobach łatwo dostrzec błędy .

 

 

 

 

 

 

A teraz do tematu , zdania są podzielone . Ja na własnych doświadczeniach wiem że Graupner jest niezawodny . Na eclipsa chłopaki się skarżyli że taki i owaki . Moją wypowiedzią niech się kolega nie kieruje . Ja używam aparatur mx 12 i mx 16 i złego o nich nie powiem . Każda ma wady i zalety . Ale jak narazie mx góruje więc przy tym pozostanę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.