Skocz do zawartości

Kwiatki z allegro - nie dajcie się wrobić !


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha ha he he :lol2:

Dobre! Można by zrobić ranking takich kotletów :shock:

Lepsze niż dowcipy o czymkolwiek. I pewnie nie trzeba kupować pakietów bo się podłącza do gniazdka w domu prze przedłużacz :crazy:

Ciekawe czy się trafi jeszcze większy pacan co to kupi i będzie chciał latać? :lol: ha ha ha

W sumie całkiem możliwe, że gdzieś na allegro ktoś sprzedaje sieciowy przedłużacz bezprzewodowy. Kupić i zestaw jak znalazł :] :rotfl:

[aż mnie korci żeby zadać jakieś głupie pytanie sprzedajacemu i go podpuścić :mrgreen: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wysłałem wczoraj maila z zapytaniem na jakich akumulatorkach pracuje ten silnik ;) ;) ;) i dostałem odp:

niestety nie wiem, dostałem ten silniczek,a w tym temacie jestem zupełnym laikiem trzeba sie zapytac fachowcow oni beda napewno wiedziec pozdrawiam

 

odp mówi sama za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę bez nazywania kogokolwiek kretynem :cry: Przed chwila rozmawiałem z kolegą '"od aukcji silnikowej" Człowiek sie kompletnie na tym nie zna ale przyznaje się do tego .A pza tym to zorientowałem sie ze to kulturalny facet i nalezały by się mu przeprosiny za to obrzucanie go epitetami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę bez nazywania kogokolwiek kretynem ...

Człowiek się kompletnie na tym nie zna ale przyznaje się do tego .

1. Masz rację, to nie powinno się zdarzyć.

2. Przyznasz Szczepan że znajomość odróżnienia drewna od tworzywa nie wymaga wysokiej kultury technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takich nieprzemyślanych atrakcji cenowych jak i ofertowych jest cała masa. I często się ma wrażenie, że wystawiającemu obwody się zwarły :lol: (pod kopułą oczywiście, chyba że faktycznie miało miejsce zwarcie, telepniecie prądem i stąd te umysły sypiące błędami jak komputer po upadku :wink: ) Tak czy siak, oferty takie były, są i będą puki ludzkość istnieje. Trzeba brać to na śmiech i tyle. Choć czasem jak się już pośmiałem to zdarzało mi się napisać do sprzedającego i kulturalnie wskazać mu jego błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jedną tylko rzeczą się nie zgodzę,a mianowicie silnikiem z odkurzacza do samolotu-to wcale nie jest "kwiatek"!Tylko poważna oferta,bo imho w owym odkurzaczu siedzi benzynka 26ccm wysokoobrotowa,która może i nie poraża moca,ale daje się łatwo odchudzić i jest w sam raz do dużego trenerka....no chyba za 100zł nie ma co wydziwiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do modelarni przyszło łącznie z 6 tych silników. Na zapłonie elektronicznym na śmigle 16x6 osiąga ok. 7400obr/min. Uważam że za 100zł+100zł zapłon i trochę roboty warto do jakiegoś większego trenerka lub warbirda jako tańsza alternatywa silnika żarowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale Wy starsi zawsze macie jakiś problem :mrgreen: tak,uz to łatwo próbowałem,z bardzo dobrym rezultatem,koszt przeróbki 10zł i tydzień pracy,waga silnika na magnecie 1,2kg :wink: kręci 7200 śmigłem Pelikan 18x8.No nie wiem w czym tu jakiś problem widać-włośnica,brzeszczot do metalu i kątówka....no i jazda z tym koksem...

 

PS.Ja akurat przerobiłem silnik z kosy,ale to w zasadzie jedno i to samo,z tym że w wypadku kosy jest więcej do odchudzenia z karteru i magneto jest po stronie smigła.Zdążyłem już zauważyć,że im ktoś jest starszy,tym więcej problemów widzi na drodze do rozwiązania problemu....bo dla mnie na przykład wyremontowac silnik poloneza czy też malucha na podwórku nie jest wcale niewykonalnym zadaniem...a osoba starsza stwierdziła by że silnika w tak spartańskich warunkach nie da się nawet wyjąć-zdjąc siatkę od ogródka,bloczek,samochód pod trzepak do dywanów i wyciagarka gotowa :D .Życie 16-latka jest piękne... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Z tymi przeróbkami jest jak z modelami budowanymi z takich samych planów. Jeden dłubie i chce mieć wszystko idealnie a drugi robi byle szybciej. Dla mnie przeróbka silnika od kosy to zrobienie tego w ten sposób żeby wyglądał jak fabryczny ale flexem niestety się tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale Wy starsi zawsze macie jakiś problem :mrgreen:

 

Zdążyłem już zauważyć,że im ktoś jest starszy,tym więcej problemów widzi na drodze do rozwiązania problemu....bo dla mnie na przykład wyremontowac silnik poloneza czy też malucha na podwórku nie jest wcale niewykonalnym zadaniem...

.Życie 16-latka jest piękne... :roll:

Chylę czoła. Nie nadążam za Twoim tokiem myślenia ale to wina starczego już umysłu. Skoro rozmawiamy w tej konwencji i nawiązujesz do remontu silnika malucha to poradź coś na moje gryzonie mądralo. Może usuń je trzepakiem. :wink: Jak offtopic to po całości... Bez urazy.

 

Edit 2/2: Nie warto szufladkować ludzi Konradzie, nie warto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie rozwaliło. A 1400zł nie wiem skąd on wziął taką cenę

Policzyl dokladnie ile wydal i taka zrobil cene

wstyd się przyznać, ale też kiedyś tak liczyłem...

podliczyłem cenę samochodu, wszystkich części i chciałem z tego wyciągnąć 70% czyli ok 600zł.

po odliczeniu wszystkich kosztów i prowizji alledrogo zostało mi 300...

 

tuning nie podwyższa ceny sprzedaży i jest wyrzucaniem $$$ w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.