Skocz do zawartości

http://rcsklep.pl/


przemomokry

Rekomendowane odpowiedzi

Również należę do klientów, którzy przelali pieniążki za zamówienie (jeszcze w maju) i od tej pory cisza. Kilkakrotnie upomniałem się mailowo, ale dostałem tylko autoodpowiedź. Trochę dziwi mnie, że niektórzy z Was dostali zamówione części, widać działa to jakoś wybiórczo.

Spróbuję jeszcze raz po wakacjach, a potem dam sobie spokój. I tak już zacząłem kupować gdzie indziej. Szkoda, bo kupowałem praktycznie tylko w tym sklepie.

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

niedawno dowiedziałem sie ze sklep został zlikwidowany na amen a po właścicielu ślad zaginął

bylem pod domem gdzie kiedyś sie znajdował sklep dostałem info ze Pan Marcin już się tym nie zajmuje a na pytanie o kontakt usłyszałem ze jak będzie chciał sie skontaktować to skontaktuje sie i żebym zostawił numer telefonu

 

niestety dalej cisza postawiłem krzyżyk na zamówione części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się muszę skontaktować - trochę mnie dziwiły te zarzuty braku kontaktu bo sprzedawca zawsze był w porzadku. Kiedyś kupiłem w Riku żelazko korzystając z pośrednictwa rc-sklepu. Żelazko poprasowało 0,5 godz. i się zepsuło. To nie wina rc-sklepu ale w sprawie reklamacji muszę skorzystać także z pośrednictwa. Żelazko było oddane do Riku zaraz po awarii ale zawsze za pośrednictwem rc-sklepu i nie wiem jak mam z tego wybrnąć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś prywatny kontakt do właściciela ? Bo części miały być wysłane na początku września i ich nie ma. Jeden wielki oszust... No cóż, pozostaje czekać... ale wątpię czy otrzymam to co zamówiłem i zapłaciłem, lub chociaż zwrot gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj dzwoniłem i sygnał jest ale odbioru brak...

Samemu nie zgłoszę, bo 100zł to "niska szkodliwość czynu"... Ale jakby się zebrać, każdy zgłosiłby na policję swoją sprawę i może jakoś się to ruszy ?

Być może to zbieg okoliczności, ale wczoraj dzwoniłem do gościa i kilka godzin później dzwonił jakiś nieznany numer stacjonarny o kierunkowym 34, (Częstochowa), pomyślałem, że może to osoba z rc-sklepu, jednak gdy odebrałem, usłyszałem tylko słucham, zapytał kto to i potem ktoś się rozłączył, gdy próbowałem oddzwonić nikt nie odebrał? Miało miejsce coś podobnego u Was po telefonie do sklepu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.