Skocz do zawartości

Opinie na temat mini serw.


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym znać wasze opinie na temat serw oraz jakich używacie. Do tej pory mam dopiero HS-422 oraz HS-55. Ostatnio jest wyprzedaż w moim ulubionym sklepie na serwa Blue Arrow, GWS, Tower Pro.

Moge też dostać na Ebayu jeszcze taniej serwa blue arrow ale muszą mi przysyłać to z Hong Kongu. W najbliższym czasie będę musiał sobie kupić ze 3 serwa. Wiem że większość z was urzywa conradów, niestety one nie są u mnie dostępne. Z GWSa są dostępne tylko serwa PICO (19g) Blue Arrow 3.6g, 4.3g, 6.4g, 9g. Oczywiście te najlżejsze najdroższe ale i tak tańsze od hs55. Tower Pro dostępne są obie wersje.

Czego Wy głównie używacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 8 miesięcy temu...

Conrady sa stosunkowo dobrymi serwkami, rowniez ich uzywam, i jedynie raz mi tryby poszly w jednym koluszku - musialem za mocno przydzwonic w ziemie ;/

 

W uzyciu mam rowniez HS 55, ktore sa do tej pory bezawaryjne. A kupuje je uzywane na aukcjach allegro przewaznie w cenie conrada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób, tyle opinii. Parę osób mi rekomendowało TP. Według mojego doświadczenia Conrady są solidne i bardzo wolne :twisted:

Sam jednak mam głównie HS55, zwłaszcza, że pamiętam jak część z nich kupowałem po ok. 100zł.... Tak więc ich obecna cena w okolicach 42-45zł już nie wygląda żle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam conrady. troche wolne ale wytrzymale. za 3,99$ dostepne sa w unitedhobbies

 

A to ciekawa wiadomość. Zawsze mi będzie łatwiej zamówić niż z Polski. Qrcze TP mam w bardzo dobrej cenie z Chin ale cena konradów też mi się podoba. Do lepszych modeli chyba jednak będę kupował hs55 a do depronowców itp conrad albo TP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie używam GWS i Hiteca. Z GWS szczególne polecenia są Pico BB+F i Naro, z Hiteca używam przede wszystkim HS55 i HS81 i HS81MG. W GWS-ach padają przeważnie zębatki, z Hitecami nie miałem problemów. Miałem i mam kilka TP 5g i 9g , oba serwomechanizmy dziwnie terkoczą przy pracy, ale wydaje się że to wina sterownika serwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam i Conradów i TP 9g. TP są szybkie, przynajmniej o wiele szybsze niż Conrad. Mam w sumie 6 TP - jedno szwankowało, ale sprzedawca ma wymienić (jeszcze nie odesłałem ;) ). Z Conradami problemów nie miałem, ich zaleta to długi kabel, więc np. można je zamontować w skrzydło bez przedłużaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moje doświadczenia

 

GWS Naro Pro - 2 szt., mocne, bez luzów, latały w pierwszym modelu, przeżyły wiele kretów, nadal żyją, ale pewnie dla tego, że miały dużo szczęścia ( :D ); cena ok 39PLN

 

potem była seria eksperymentów z najtańszymi

 

TP 9g - 4 szt, względnie małe luzy, wszystkie żyją do tej pory; potwierdzam to co pisali koledzy wyżej o "terkotaniu" - zapewne wynika z niedoskonałości sterownika; cena ok 20 PLN

 

Dynam 9g - 4 szt, moja największa wpadka z zakupem serw: maja tragiczne luzy (tak na oko z 5 stopni!) - oczywiście w każdym egzemplarzu inne; wyraźne problemy z powrotem do pozycji wyjściowej i z tego powodu przynajmniej jedna sztuka do wywalenia; zdecydowanie odradzam, nigdy więcej nie kupię

 

E-sky 9g - mam kilkanaście sztuk, wszystkie żyją; mają delikatne luzy; kultura wykonania o wiele wyższa niż Dynam, a cena ta sama; poza tym podobno pasują do nich zębatki od HS55, ale tego nie sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.