Skocz do zawartości

Opinie na temat mini serw.


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie radzicie z wkładaniem i wyjmowaniem serw z modelu. Wyprowadzenie kabelków jest niefortunne i bardzo tą czynność utrudniają. Chyba lepiej, jakby były wyprowadzone w dół a nie w bok. W 1 z modeli zastosowałem łoże aluminiowe na serwa a potem to łoże przykręciłem do kadłuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

 

Od jakiegoś czasu na modelarstwo jakos nie mogę znaleźć czasu, a tymbardziej jeśli chodzi o sprawy sprzętowe. Latam na tym co mam od czasu do czasu i już.

 

Tymczasem w mojej okolicy pojawił się pewien adept modelarstwa, który nabył już aparaturę i teraz poszukuje jakichś mini serw.

 

Z racji, ze sprzęt tanieje i jakościowo też się zmienia, a ja dawno juz za tym nie nadążam, miałym prośbę... Otóż wspomniany kolega z osiedla wierci mi dziurę w brzuchu o te serwa, a nie wiem kompletnie co mu doradzić. Czytałęm opinie, ze te są dobre, te złe, itd. Wiem, że różnie to bywa, czasem trafi się komuś padnięta sztuka, ale byłym wdzieczny, gdyby ktoś napisał, jak obecnie się ma z tymi małymi serwami?

 

Przede wszystkim chodzi mi o te tańsze - czyli TP, Dynam, jakieś HXT, Hiteki hs55,... Conradów zauważyłem że chyba nie ma.

 

Wiem, ze w tym temacie to i owo o tych serwach było, ale te opinie mają ponad rok, a podejrzewam, ze od tego czasu mogło się troche zmienić :) . Będę wdzieczny za każdą opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TP sg-90/hxt900(różnią się tylko nadrukiem na naklejce)- Kupowałem je przynajmniej 4 razy, więc małe szanse, że trafiłem na jedną dobrą serię, mam 9szt. Szybkie, luzów brak. HC-~10zł

TP sg-50/hxt500-j.w. trochę lżejsze, słabsze i wolniejsze, większe luzy. Mam 2szt. HC-~10zł

dynam 8.4g- miałem dwa(jedno zniszczyłem z własnej winy-nawet się cieszę ;) ), ogromne luzy(na końcu orczyka ponad 2mm), powoolne PL-~20zł

hitec hs55-nie mam żadnych, ale miałem okazję porównać. wychodzi prawie identycznie jak hxt500, ale nie ma luzów. PL-~40zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.