Skocz do zawartości

Jednak Easy Glider Pro


Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnej relacji z budowy nie będzie bo jak to z modelami Multiplexa nim się sięgnąłem po aparat to połowa modelu była gotowa. Na razie tylko to zdjęcie koło 15 wstawię nowe.

:mrgreen:

Dołączona grafika

 

Edit

No niestety zdjęcia opóźnią się do jutra. :(

Aparat totalnie odmówił posłuszeństwa zdjęć nie będzie dość długo. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Serwa będą na rzepa, a między nimi będzie wciśnięty kawałek twardej pianki. Wcześniej przetestowałem to i serwa siedzą bardzo mocno nie sposób wyrwać ciągnąc do góry i w ogóle nie ruszają się. Zastanawiam się jaki dać pakiet myślałem o 3s i coś w okolicach 3000mach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w HK jest atrakcyjna, sam się zastanawiałem nad tym modelem. Obawiałem się tylko tego, że tyle co bym zaoszczędził to musiałbym zapłacić cła.

Czy ktoś w Was zamawiał już większe gabaryty z HK? Większe paczki chyba szybciej zwrócą uwagę celników.

Wiem, że wątek stary lecz modele nie podlegają ocleniu, wszelaka elektronika (silniki, kable, pakiety, serwa) owszem tak...

Zamawiałem już sporo modeli z HK i nie tylko - dla znajomych.. nigdy cła nie zapłaciłem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w HK jest atrakcyjna, sam się zastanawiałem nad tym modelem. Obawiałem się tylko tego, że tyle co bym zaoszczędził to musiałbym zapłacić cła.

Czy ktoś w Was zamawiał już większe gabaryty z HK? Większe paczki chyba szybciej zwrócą uwagę celników.

Wiem, że wątek stary lecz modele nie podlegają ocleniu, wszelaka elektronika (silniki, kable, pakiety, serwa) owszem tak...

Zamawiałem już sporo modeli z HK i nie tylko - dla znajomych.. nigdy cła nie zapłaciłem. :mrgreen:

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Co prawda wydatki na nowe modele odkładam na później, tym bardziej, że ciągle mam jeden nieposkładany, ale informacja 'ku pokrzepieniu' ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Serwa będą na rzepa, a między nimi będzie wciśnięty kawałek twardej pianki. Wcześniej przetestowałem to i serwa siedzą bardzo mocno nie sposób wyrwać ciągnąc do góry i w ogóle nie ruszają się.

Swojego czasu jak latałem EG Electric serwa od lotek umocowałem na taśmie klejącej, dwustronnej. Siedziały ciasno i się nie ruszały. Ale po którymś tam n-tym locie jedno prawie całkowicie wypadło. Ale to pewnie bakterie jakie się znalazły między serwem a taśmą wypchnęły je swoimi malutkimi nóżkami :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz pasek koszulki termokurczliwej na mocowania serwa i przyklejasz (koszulke do kadłuba) na CA. Jak chcesz wyciągnąć serwo to poprostu przecinasz koszulke i wyjmujesz. Koszulka musi być na tyle obszera aby objąć mocowanie serwa.

Mam na myśli montaż serw do SW i SK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W ostatnią niedzielę odbył się oblot EG :jupi: , model lata wyśmienicie ale niestety nie posiadam żadnego filmu ani zdjęć. Niedługo wkleję zdjęcia modelu w stanie gotowym do lotu. Mam tylko jeden problem pakiet Turningry 2200mah 3s wchodzi tam na wcisk szukam jakiś cieńszych pakietów o podobnych parametrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.