Skocz do zawartości

stecio - TOTO-0


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję zacięcia do walki . Tak jak mówią poprzednicy, lataj wyżej .

Bałem się trochę, że nie wrócę.

A zastosowałeś lekki wykłon silnika w prawo? Widać że model gwałtownie skręca Ci w lewo. Dzięki wykłonowi zniwelował byś siłę którą tworzy śmigło,

Mam wykłon, to ja sam tak skręcałem.

 

PS Następny model, jaki planuję zrobić, to LazyBee - bardzo mi się podoba.

 

PS 2 Szkoda, że usunąłem pierwszy filmik z lotu - fajne lądowanie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

PS Następny model, jaki planuję zrobić, to LazyBee - bardzo mi się podoba.

Serio? :mrgreen:

Chodziło mi bardziej o sam model, kształt itp, choć twój model też jest niczego sobie i dobrze lata (choć, co ja mogę o tym widzieć), poza tym malowanie jest bardzo ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Następny model, jaki planuję zrobić, to LazyBee - bardzo mi się podoba.

Serio? :mrgreen:

Chodziło mi bardziej o sam model, kształt itp, choć twój model też jest niczego sobie i dobrze lata (choć, co ja mogę o tym widzieć), poza tym malowanie jest bardzo ciekawe...

O jejku! Co za komplementy :jupi: :!: Joke :rotfl:

 

P.S. - zbuduj nieco większy ode mnie, bo ten jest bardzo podatny na silniejsze podmuchy wiatru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. - zbuduj nieco większy ode mnie, bo ten jest bardzo podatny na silniejsze podmuchy wiatru

właśnie chcę jakiś mniejszy model, bo z moim Totem rowerem na pole 3km dalej sam pojechać nie mogę - ja wiozę kadłub i plecak, a kolega wiezie skrzydła. W ogóle jak raz pojechaliśmy samochodem, to był szczyt wygody - zero pakowania samolotu (zawsze pakuję kadłub w w dwie reklamówki, a skrzydła zawijam w papier pakowy), wystarczy plecak do samochodu wrzucić i za 5 min jest się na miejscu. Tak więc szczerze zazdroszczę tym, którzy mają możliwość dojazdu samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.