Skocz do zawartości

Nasze odpowiedzi na pytania.


zaur

Rekomendowane odpowiedzi

W praktyce.... jeżeli już pada odpowiedź typu "...szukaj..." "...już było..." a powinna paść jeżeli to naprawdę już było, konieczny jest przy tym link do odpowiedzi.

 

Bo prawda jest taka że delikwent który się akurat pyta i być może jest stracony, ale każdy kolejny który jednak skorzysta z tej wyszukiwarki skorzysta. W każdy inny sposób szukana odpowiedź "ginie w gąszczu" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysł, aby zrobić w dziale "Od czego zacząć" Temat przyklejony pt "Najczęściej zadawane pytania" będą tam umieszczone tematy i opis co w nich jest np.

http://pfmrc.eu/viewtopic.php.......... - jak zbudować RWD-5 by Skazoo itd.

Ułatwiło by to szukanie nowym osobom. Już na kliku forach spotkałem się z takim czymś i wydaje mi się że byłby to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a indolencja i niechęć niektórych kolegów do szukania czegokolwiek w necie jest "porażająca"

Tutaj bym nie demonizował. Zdarza się, że ludzie pytają na forum żeby utwierdzić się w jakimś przekonaniu. Net jest pełen śmieci. Czasami jest potrzeba weryfikacji wygooglowanej "wiedzy".

 

PS. Ostatnio szukałem wątku fokkera o Pfalz'u i go nie znalazłem. Trochę obciach ... Musiałem prosić autora prywatnie o podesłanie linka do tego wątku.

Okazało się że wyszukiwarka nie działała prawidłowo. To tak dla refleksji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że wyszukiwarka nie działała prawidłowo

ostatnio forum cierpi na tą przypadłość, ale admin pracuje nad tym :)

To nie był wyrzut , gdzieżby tam :wink: Wiem że problem był po migracji danych. Akurat się wstrzeliłem z tym Pfalz'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czy działa wyszukiwarka, ile padło powtarzających się pytań ale oto byśmy przestali na siebie warczeć.

Post o wyszukiwarce miał tylko wykazać że czasami chęci do wyszukania nie wystarczą. Może zadziałać coś poza naszą kontrolą i warto to brać pod uwagę.

 

Ale zgadzam się że o kulturę tu idzie ... Wzajemny szacunek może nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mógł jeszcze zapytać, jak majtki się wkłada. ........Takie postawy należy tępić

...a nie zapytal....

 

...jakie postawy nalezy tepic? ...Twoje?... nie masz ochoty odpowiadac,dawac Linka to nie odpowiadaj i nie warcz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.