Skocz do zawartości

Zakładanie konta w serwisie pobieraczek.pl


q.jakub

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

po 1 nic ci nie zrobią bo nigdzie nie ma twojego podpisu

po 2 nie sa twoje dane

po 3 ktos inny mogl zalozyc to na twoje dane

po 4 jezeli masz neostrade albo wogole DSL to rozlaczasz sie i laczysz juz masz inne ip ;)

po 5 olej ich.

I znalazł się najlepszy POLSKI PRAWNIK w wieku 15 lat.

MELOOOOOOONIK - ile razu mamy Ci mówić - nie znasz się to SIEDŹ CICHO !!

 

ps. Naprawdę myślisz że pkt 4 tak działa - to się kiedyś możesz - SZANOWNY PRAWNIKU - ciężko ZDZIWIĆ :devil:

tez tam mialem konto ;) poszedlem do taty i odwalilem do nich maila z kilkoma slowami takimi **** i dostalem email : przepraszamy za nieporozumienie.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tam mialem konto poszedlem do taty i odwalilem do nich maila z kilkoma slowami takimi **** i dostalem email : przepraszamy za nieporozumienie....

to pokaż tego maila bo jestem ciekawy treści ... jak nie pokażesz to siedz cicho jak pisze buwi777

ertman dobrze kombinuje ... q.jakubie masz lat 13 więc jesteś osobą niepełnoletnią, ale możesz zawierać umowa warunkowe: dokładnie czytaj kodeks cywilny Dział 1, art 10, 15, 17, 18, 19. A teraz idź do taty albo mamy powiedz o co chodzi i głowa do góry jeśli twoi rodzice nie potwierdzili to wiek Cię ratuje, dalej podpis musi byc certyfikowany a ty takim raczej się nie posługujesz chyba, że się mylę. NIe daj sie wpędzić w maliny. To, że się rejestrujesz itp itd w jakimś sklepie wcale nie oznacza, że to ty zrobiłeś. Jest to kwestia zaufania, chyba, że dokonałeś przestępstwa i oszukałeś drugą stronę podając nieprawdę, wyłudziłeś etc... A jeżeli zrobił to Twój najlepszy kolega bez twojej zgody, który zna twoje dane, w momencie kiedy ty poszedłeś zrobić siku lub :ass: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Państwa kolejna wiadomość dotycząca płatności za usługę jakiegoś pobieraczka ,jakiegoś pana Bigosa nabiera ciekawych aspektów. Monitoruję sprawę i przyznam ,że jestem zdumiony sposobem wymuszania pieniędzy jaki odważacie się Państo "uprawiać" .No cóż , bardzo chętnie spotkam się w sądzie i rozwiążemy niejasności.Być może wtedy poznam jakiś inny kontakt do Państwa niż tylko e-mail , pod którym się Państwo ukrywacie.Bardzo chętnie również po ogłoszonym wyroku podzielę się z innymi internautami, podobnie jak ja wciągniętymi w machinę oszustwa.

 

tak wygladal moj list po cenzurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto akurat ja założyłem, zalogowałem się raz i nic nie ściągnąłem bo się nie dało, a na forum prawnym czytałem:

Osoby do trzynastego roku życia nie mają zdolności prawnej. Czynność prawna (także zawarcie umowy na odległość), dokonana przez osobę, która nie ma zdolności do czynności prawnych, jest nieważna, chyba że czynność ta dokonywana jest w drobnych sprawach życia codziennego, np. zakup ciastka w cukierni. Jeżeli więc umowę zawiera za pośrednictwem sieci internet osoba nieletnia poniżej lat trzynastu, to umowa taka jest nieważna

O! I jeszcze było tam coś na temat tego, że osoby niepełnoletnie nie mogą odpowiadać finansowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meloonik ! cos taki odwazny ?.... od razu by Ci sie portki mokre zrobily gdyby przyszlo Ci zawiadomienie o zaplacie 90 paru zlociszow z procentami + oplaty na nastepne miesiace ... ew. sciagniecie dlugu przez komornika lub powiadomienie o zalozeniu rozprawy sadowej w razie niezaplacenia w/w kwoty ... chcialbym widziec wtedy Twoja mine ...dlatego pisalem ze majac 13 lat jeszcze mozna sie z tego wywinac gdy rodzice wskaza na wiek dziecka... a to, ze cie znajda nawet po podaniu falszywych danych to "jasne jest jak slonce" ..."oni" tez maja dobrych fachowcow roznych fachow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to, ze cie znajda nawet po podaniu falszywych danych to "jasne jest jak slonce" ..."oni" tez maja dobrych fachowcow roznych fachow....

A co to? CBA? Trochę przesadzacie. :wink:

 

Numer IP dla zwykłego zjadacza chleba (włącznie z owym "fachurą") jest bezużyteczny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś powiedział

Nie rozumiesz regulaminu to się nie podpisuj !

 

Właściwie to ten serwis może wystąpić na drogę prawną aby wyegzekwować należne mu pieniądze.

Jednak prawdopodobnie założyli sobie że część osób nie zapłaci i nic z tym nie robią bo to zbyt czasochłonne i kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ten serwis może wystąpić na drogę prawną aby wyegzekwować należne mu pieniądze.

Nie jestem żadnym prawnikiem ale zauważam że jeżeli naprawdę istnieją solidne podstawy prawne aby w takich przypadkach skutecznie wyegzekwować swoje "niby" należności to okaże się że jest to dość pokaźne pole do uprawiania procederu wszelkiej maści wyłudzeń, kompletnie nieświadomych internautów.

 

Korzystać przecież z czyjegoś komputera wcale nie jest zadaniem trudnym i wymagającym bóg wie jakiej wiedzy informatycznej, a zrealizować to można na tysiące sposobów.

 

Aż nie chce mi się wierzyć że prawo nie przewidywałoby takich patologii.

 

Druga sprawa to kogo tak naprawdę oskarżać w takich sytuacjach? No chyba nie przecież numer IP? Dane posiadacza konta e-mail o ile nie są podane publicznie są również informacjami poufnymi podobnie jak dane właściciela przyłącza internetowego. Nie ma chyba legalnych sposobów zdobywania takiej wiedzy pomijając działania organów ścigania ale te znowu muszą być uzasadnione. A co z oceną szkodliwości czynu?

 

Myślę że to działa w taki sposób że jest stosowny e-mail i reakcja.... czasem i taka: :D

 

...w niektorych krajach sasiedzkich ludziska wystraszeni placili....

Chętnie jednak wysłuchałoby się prawdziwej prawniczej oceny tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meloonik ! cos taki odwazny ?.... od razu by Ci sie portki mokre zrobily gdyby przyszlo Ci zawiadomienie o zaplacie 90 paru zlociszow z procentami + oplaty na nastepne miesiace ... ew. sciagniecie dlugu przez komornika lub powiadomienie o zalozeniu rozprawy sadowej w razie niezaplacenia w/w kwoty ... chcialbym widziec wtedy Twoja mine ...dlatego pisalem ze majac 13 lat jeszcze mozna sie z tego wywinac gdy rodzice wskaza na wiek dziecka... a to, ze cie znajda nawet po podaniu falszywych danych to "jasne jest jak slonce" ..."oni" tez maja dobrych fachowcow roznych fachow....

moj tato ma firmę i mamy swoich prawników. więc... 90 kilka zloty to mam co tydzien a nawet wiecej wiec moge placic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moj tato ma firmę i mamy swoich prawników. więc... 90 kilka zloty to mam co tydzien a nawet wiecej wiec moge placic...

aaa, to co innego ! nie wziolem pod uwage ze dla niektorych 90 kilka "zmietych" to p.Pikus .....a dla niektorych kupa ciezko zarobionego szmalu, ktory ciezko wrzucic do przydroznego kanalu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przedwczoraj dostałem od tych sadystycznych 1d10tów dolewających płynu po goleniu do herbaty takiego oto maila

Doznaj rozkoszy najszybszego pobierania.

Ogromne zasoby filmów, gier, programów, muzyki oraz treści erotycznych czekają na Ciebie a wszystko to dzięki nowej technologii w pełni legalnej USENET!

 

Tylko teraz 10 dni pobierania ZA DARMO!

 

Zarejestruj się: TUTAJ

 

 

 

 

 

Uwaga! Wiadomość wysłana zgodnie z regulaminem serwisu nedds.pl

W celu wyłączenia powiadomień e-mail zaloguj się na stronie nedds.pl, następnie w swoich opcjach profilowych wyłącz powiadomienia e-mail do administracji.

Jak się domyślacie odpisałem im kilka "miłych" słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.