Skocz do zawartości

Turnigy 9X - nowy firmware: RadioClone


rafit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 660
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jednym z następnych projektów będzie nakładka na procesor , która będzie zawierać wejscie programatora i karty SD ale to melodia dalekiej przyszłości. Rafit też zmierza zmienić hardware czyli płytkę i większy procesor . Oprogramowanie jest bardzo rozbudowane i ma niesamowite możliwości. Największą przeszkodą są dwustronne płytki SMD tego nie da się zrobić domowym sposobem. W tej chwili czekam na wykonanie płytek do adapterów SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem inną wersje i działa super . Prędkości transmisji bliskie maksymalnej. Jeszcze muszę przeprojektować na plastra i będzie już OK.

 

Dołączona grafika

 

tak wygląda w aparaturze

 

Dołączona grafika[/url]

 

a że buzzer się nie mieścił to zmieniłem.

 

Dołączona grafika

 

Aparatura już zamknięta do dalszych testów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicując pracom chciałbym na sekundę odejść od głównego wątku i w ramach ciekawostek dotyczących tej aparatury podać namiary na jej nowe wcielenie jako: "JAMARA AIR JUMP 3"

 

http://www.neuershop.jamara.com/Fernsteuerung-Air-Jump

 

http://www.jamara-jump.de/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

249 EURO?? Za identyczną aparaturę jak Turnigy - nawet z tym samym oprogramowaniem - w obecnych czasach to przesada.

 

Ale jakby ktoś reflektował to mogę za tyle sprzedać mu Turnigy po przeróbkach :)

 

 

Przy okazji, jest nowa wersja RadioClone (z konfiguracją Trymerów przy mikserach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem szczęśliwym posiadaczem takowej i się nie dziwie że pomimo swoich wad i jakości wykonania będzie nr.1 na lotniskach czy modelarniach. Stosunek ceny do jakości i możliwości jest naprawdę niesamowity

Chyba że się kupi tutaj to już mniej opłacalny interes. Ale to tylko widać w jaki sposób działają firmy że zysk przekładają ponad zadowolenie klienta. Mniej więcej koszt takiego radia to 20euro a sprzedają ją po 250 jest to przykre choć by mogli 150 cenę wystawić.

No ale dzięki internetowi i sprzedaży wysyłkowej takie praktyki są widoczne i klient z towarem znajdą się nawzajem na całym globie.

Pozdrawiam AdamN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zrozumiałem: istnieje plan zbudowania na podstawie tej aparatury, nowego ulepszonego modelu w nowej obudowie? jeżeli tak, to zastanawia mnie koszt wykonania formy do wtrysku nowej obudowy. zwróci się on przecież po wyprodukowaniu dużej liczby aparatur. Czy należy mówić o bardzo poważnym projekcie uruchomienia produkcji polskiej aparatury? Czy zwyczajnie nie zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odwrotnie :D W obecnej obudowie może troszkę pozmienianej, będzie zmiana elektroniki poprzez dodanie interface SD , podświetlania wyświetlacza i zmiana softu. Koncowy efekt : do 12 kanałow proporcjonalnych , możliwości aparatury górnej półki jak np. Futaba 14 TZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odwrotnie :D W obecnej obudowie może troszkę pozmienianej, będzie zmiana elektroniki poprzez dodanie interface SD , podświetlania wyświetlacza i zmiana softu. Koncowy efekt : do 12 kanałow proporcjonalnych , możliwości aparatury górnej półki jak np. Futaba 14 TZ

Gdyby jeszcze udało się ominąć etap sygnału PPM to już byłoby cudo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym problem ? jaki chcesz ? Do 2,4 GHz używasz tylko PPM ,na 35 MHz sa futaby PCM , JR QPCM. Kwestia ramki , A jest możliwość zmian PPM nawet stwierdziliśmy poprawę zasięgu na 35MHz.

2.4G bez pośrednictwa PPM. Tak żeby latency było tylko efektem opóźnień programu a nie ramki PPM. Jednym słowem dopiero przy serwie konwersja do PPM. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to raczej nie do zrealizowania, ale dopiero wtedy można byłoby powiedzieć że Turnigy jest lepsze od większości tego co jest dostępne na rynku. :)

 

P.S. Żeby nie było - sam używam tej apki z alternatywnym softem i uważam, że naprawdę ciężko znaleźć coś o porównywalnej funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.