Skocz do zawartości

Suszarka do folii


Piotrek_G

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jest cała masa ciekawych, jak to ująłeś opalarek :) Suszarka, do której dałeś linka ma 3 tryby pracy:

3-position, hot/cool/off switch

czyli nie działa -> dmucha zimnym -> dmucha ciepłym. Natomiast opalarka, która pokazałeś to profesjonalny sprzęt z precyzyjną elektroniczną regulacją temperatury. A należałoby bardziej wskazać zwykłą opalarkę Topex ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a temperaturę regulujesz odległością od folii ...

No właśnie, czasami potrafię być bardzo "zdolny", więc potrzebuję bardzie precyzyjnych narzędzi.

Rozumiem, że nie ma na naszym rynku tego, co podałem na samym początku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Liroju ( :shock: ) opalarkę dwubiegową za 29,99zł. A za tydzień w Biedulce była wiertarka tej samej firmy za te same pieniądze! :lol:

Opalarka sprawuje się rewelacyjnie przy oklejaniu folią i obkurczaniu dużych termokurczy na pakietach. Wytrzymała upadek na podłogę z szafy pod sufitem więc raczej jest to solidny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jutro w 3mieście, to się porozglądam, bo mojej wiosce nie mam na co liczyć.

 

 

Kupiłem w Liroju ( :shock: ) opalarkę dwubiegową za 29,99zł.

 

Namówiłeś mnie :D i też kupiłem, tyle, że za 35 zł Pegasusa.

Na pierwszym biegu max temp. to 200*C z odległości 10 cm i to kilku sekundach, więc trochę praktyki i myślę, że będę sobie nią radził. Jak nie, to niewielka strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.