Skocz do zawartości

Sklepy modelarskie w Trójmieście


Piotrek_G

Rekomendowane odpowiedzi

Czy prócz Helipad, jest jeszcze w Trójmieście jakiś sklep, w którym można zaopatrzyć się w materiały do budowy modeli? Potrzebuję kilku drobiazgów, np. prętów węglowych 2mm, a jak na złość w Helipad nie mają. Jedno z większych skupisk ludzkich na północy kraju i czyżby tylko 1 sklepik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płacę w sklepie za towar tyle ile w "necie" to chyba nie jest drogo zwłaszcza, że omijam koszty przesyłki.

a to dobre...

porównaj np. cenę os max 25la:

- Gdańsk:349zł, modelarski.com:316zł

wczoraj znalazłem balsę 1mm za 3,50 za deskę, w Gdańsku 6zł

a jak pytałem o cenę zawiasów, chyba Kavan, to mnie na nogi powaliło!!! 1,90zł!!! ale kupić musiałem, bo akurat bylem w sklepie i mi brakowało.

 

ale i tak są sklepy, które biją resztę na głowę:

http://www.rcabc.com/product_info.php?products_id=233

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak że super zarabia w to wchodzą koszty utrzymania sklepu a nie jak internetowa sprzedaż po drugie towar można dotknąć pomacać i wybrać Krzysiek doradzi więc nie tak do końca jest że on ma drogo

No i wiadomo że nie zamówisz 1 balsy za 3,5 a przesyłka 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wiadomo że nie zamówisz 1 balsy za 3,5 a przesyłka 20zł

to oczywiste.

 

ale gdyby iść do Krzyśka z listą zakupów i z tą sama listą kupować w sieci to nawet z przesyłka wyjdzie taniej.

no i plusem kupowania w realu jest to, że można "pomacać" i pod tym względem, choćby deska balsy 1mm kosztowała 3zł, sklepy internetowe nigdy nie przebija stacjonarnych.

 

ja zacząłem tu dyskusję więc i ja ją skończę, bo to temat o tym gdzie sklepy są, a nie jak jest w nich drogo.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zacząłem tu dyskusję więc i ja ją skończę, bo to temat o tym gdzie sklepy są, a nie jak jest w nich drogo.

 

pozdrawiam

Może ja zakończę bo to ja napisałem, że tanio :mrgreen: Więc jest tak; chcę kupić np silnik 4suwa 13cm. Pytam Krzyska za ile mi go sciągnie - odpowiedź - za tyle po ile jest w np. modele sklep...

Co do asortymentu - czy chcecie powiedzieć , że w modele sklep wszystko jest tańsze? NIE Nawet w markecie coś jest tańsze od innych marketów ale i trafiają sie droższe artukuły. Wspomniana balsa - niech kosztuje te 2zł więcej ale ja ją sobie sam mogę wybrać i wiem że biorę całą a nie w cześciach. Nie kupuję hurtowo więc nawet o te 2zł to i tak mniej niż z przesyłką.

Najlepiej jednak kiedy znamy ofertę rynku i potrafimy wybrać najlepszą ofertę. Wspomniany sklep z Gdyni jeszcze nie tak dawno zaopatrywał się własnie u Krzyśka :mrgreen:

Tanio czy nie dalej twierdzę, iż jest to najlepszy sklep w 3city.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.