Jump to content

Co myślicie o tym- Futaba-6EX-2-4ghz


sebka34

Recommended Posts

http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9642&Product_Name=Futaba_6EX_2.4GHZ_FAAST_Radio_System_w/R617FS_Receiver_%28Mode_1%29

 

Nowa i "pewna"

 

Sprzedawca znany, odbiornik nówka nie tłuczony

 

Wysyłka niecałe 27$

 

edit: twoja aukcja nie zawiera odbiornika :wink:

 

Auction included: Box, Instructions, Warranty Card, Charger, Tx battery, Antenna, and Transmitter.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli wystarczą Ci 4 proporcjonalne kanały i 2 kanały typu włącz/wyłącz to czemu nie, tylko dlaczego na tej aukcji zamiat np. w rcskorpion z 2 letnią gwarancją i ceną zblizoną do ceny z linku Pawła? Ja kupiłem Futabę 6EX 2,4 nie czytając instrukcji i myśląc że będzie miała tyle proporcjonalnych kanałów co Optic 6, którego miałem. No i zdziwiłem się... teraz jeżeli chciałbym użyć klap to nie mogę zmieniać wielkości ich wychylenia w locie o dowolny kąt a mogę je tylko włączyć i wychylą się tylko o z góry określoną wielkość (kąt). W Opticu 6 miałem tą możliwośc. Miałem też timer, którego w 6EX nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Nie tyle Optic 6 jest lepszy ile trzeba przy zakupie zwracac uwagę na szczegóły. Wcześniej, czy później okazuje się, że 7 proporcjonalnych kanałów w aparaturze to minimum aby móc polatać ciekawszymi modelami/wykorzystać ich mozliwości. Pomijam osoby, które świadomie, z różnych względów wybierają nadajniki max. 4-6cio kanałowe nie zamierzając latać modelami wymagającymi większej ilości kanałów.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.