Skocz do zawartości

Co myślicie o tym- Futaba-6EX-2-4ghz


sebka34

Rekomendowane odpowiedzi

http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9642&Product_Name=Futaba_6EX_2.4GHZ_FAAST_Radio_System_w/R617FS_Receiver_%28Mode_1%29

 

Nowa i "pewna"

 

Sprzedawca znany, odbiornik nówka nie tłuczony

 

Wysyłka niecałe 27$

 

edit: twoja aukcja nie zawiera odbiornika :wink:

 

Auction included: Box, Instructions, Warranty Card, Charger, Tx battery, Antenna, and Transmitter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wystarczą Ci 4 proporcjonalne kanały i 2 kanały typu włącz/wyłącz to czemu nie, tylko dlaczego na tej aukcji zamiat np. w rcskorpion z 2 letnią gwarancją i ceną zblizoną do ceny z linku Pawła? Ja kupiłem Futabę 6EX 2,4 nie czytając instrukcji i myśląc że będzie miała tyle proporcjonalnych kanałów co Optic 6, którego miałem. No i zdziwiłem się... teraz jeżeli chciałbym użyć klap to nie mogę zmieniać wielkości ich wychylenia w locie o dowolny kąt a mogę je tylko włączyć i wychylą się tylko o z góry określoną wielkość (kąt). W Opticu 6 miałem tą możliwośc. Miałem też timer, którego w 6EX nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle Optic 6 jest lepszy ile trzeba przy zakupie zwracac uwagę na szczegóły. Wcześniej, czy później okazuje się, że 7 proporcjonalnych kanałów w aparaturze to minimum aby móc polatać ciekawszymi modelami/wykorzystać ich mozliwości. Pomijam osoby, które świadomie, z różnych względów wybierają nadajniki max. 4-6cio kanałowe nie zamierzając latać modelami wymagającymi większej ilości kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.