Skocz do zawartości

budowa modelu rwd 5 -a w zasadzie o zakupach w HK


kumza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kumza napisał/a:

hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=5354 ten silnik

 

 

Nie wiem, może się nie znam, ale za słaby do RWD-5. Z pakietem ok. 2000mAh będzie ważył ok. 1kg. Weź tan, który Ci poleciłem, będzie odpowiedniejszy.

i kogo tu słuchac ? :?

 

edit: to napisac do nich jeszcze o wymiane silnika ? czy moze byc czym on tak sie ryzni od tego co zamówiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie. lepiej zrobic RWD 5 z lotkami czy sterami wysokości? Dla kogos kto jest poczatkujący. rozumiem ze jak lotki to skrzykla nie maja być w literke V, a jak tylko ster wysokosci to skrzydla w literke V tak? :)

a i w zwiazku z tym ze silnik bezszczotkowy i lopolami zasilany i trzeba go wydluzyc o te 4-5cm to najlepiej w ktorym miejscu to zrobic? jakby ktos mogl zaznaczyc na jakims zdjecie? wydluzyć mu tylko dziub czy gdzies gdzie jest kabina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czytam i czytam te 10 stron licząc , że na samym końcu zobaczę jak Twój model wzbija się w powietrze.

 

A tu niesamowite rozczarowanie przeglądnąłem dziesięć stron przez które autorze zrobiłeś zamówienie i to jeszcze złe :( :roll:

 

 

StoQ- Zrób same lotki , sterów wysokości nie rób :) Ciekaw jestem jak to będzie latało. Chyba nisko :mrgreen:

( Nie mogłem się powstrzymać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba juz pozna pora , jak ktos myli ster wysokosci ze sterem kierunku

w obu przypadkach wznios jest wskazany , tylko przy braku lotek wskazany jest wiekszy wzrost aby model byl stateczniejszy w locie .

Jakies kilkadziesiat razy to bylo poruszane na forum w roznych tematach :wink:

a co lepiej zrobic to juz Twoj wybor ja np . lubie brunetki

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ile powinna sie ładowac bateria 11,1v 2200mah bo ładuje ja accucellem naterzenie ustawiłem na 2,0 v i mi skacze to normalne ? raz jest 0,4 raz 0,6 jak narazie mam 82 min i 12,35v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba.K

Jeżeli ładujesz prądem o natężeniu 2 A to będzie Ci się ładować ~~ 1.4godz. Gdzieś był wzór na obliczanie czasu ładowania to było chyba: Pojemność Pakietu przez Natężenie prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie bo w moim profilu na HK pojawiła sie taka inf

If you have received a battery with one of the new warranty stickers, you must enter the code in the box below within 24hrs of delivery to validate your warranty.

podobno trzeba podac jakis kod kreskowy ale ja nie wiem o jaki chodzi kod robił ktoś to kiedys ?

edit jak mam nową baterie to mam ją ładować do pełna i rozładowywać na max ? i ładować mam z balancerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak....z boku baterii powinieneś miec kod...po wpisaniu w okienko w HK zatwierdza Ci gwarancję.

Jeśli otrzymałeś baterię z naklejką gwarancji, należy wprowadzić kod w polu poniżej do 24h od odebrania paczki w celu potwierdzenia gwarancji

jak mam nowa baterie to mam ja łądowac do pełna i rozładowywac na max ? i ładowac mam z balancer

Pakiet jak najbardziej się rozładowuje ale w...powietrzu a konkretniej w modelu....

Bo po co robic to ładowarka.....nie musisz ładowac do pełna ani rozładowywac na maksa.....możesz naładowac do 70%...latac a potem naładowac nawet jeśli pakiet ma jeszcze 30%....tak jak napisałeś robi się z bateriami NI-XX......

I ładowac masz z balancerem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit jak mam nowa baterie to mam ja łądowac do pełna i rozładowywac na max ? i ładowac mam z balancer

Jak ma nowa bateria to wystarcza podładowa a jak nie wystarcza to cyklował.

 

Chłopie - masz 16 lat, a piszesz jak 7 letnie dziecko. Nie chcesz pisać poprawnie to nagrywaj to co chcesz napisać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.