Skocz do zawartości

krasz testy w domu ;)


DarekRG

Rekomendowane odpowiedzi

A propos Turbii. Są tam organizowane (chyba ) zawody w F3j/m . Osoby z mojej modelarni bywały już na tych zawodach, ale ja za krótko chodzę i nie miałem okazji tam jechać. W tym roku może pojadę. A jakby były te zloty to proszę o jakąś wiadomość, bo chętnie bym pojechał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu to z dziewczyną miałem bardzo intymną sytuacje i jakoś tak przypadkiem przy okazywaniu miłości usiadła mi na Zefirku:D

:lol:

Powiadasz, ze na zefirku Ci usiadla :rotfl:

No co, imię własne; nie każdy musi być Wacek :wink: (z przeproszeniem wszystkich Wacławów)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam do Turbi 30km

A ja mam do Turbii 5km. I czasami tam sobie latam jak jestem w domku, bo na codzien mieszkam w Krakowie. Bardzo trudno jest spotkać tam jakiś modelarzy RC. Najczęściej wolnonatające modele i tak jak kolega Kuba.K, pisal organizowane sa zawody F3J conajmniej dwa razy w roku. Oprócz zlotów konstrukcji amatorskich organizowane są zawody szybowcowe w klasie KLUB A i KLUB B.

Jakby ktoś wybierał się na lotnisko w Turbi to proszę o kontakt. Polatamy wspólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzialania destrukcyjne w domu wywolane sa przewaznie przez radosc zycia dwulatka :mrgreen:

witaj w klubie z tą różnicą że u mnie nie dwulatek a dwulatka :wink: . Przychodzi do pokoju mówi chcie, chcie i pokazuje paluszkiem na model, tata kocha swoje dziecko więc pokazuje z bliska samolocik. Dzidzi zadowolone, paluszkiem obraca śmigiełko a po chwili tata już ma co robić przy samolocie :D A czy mam jakiś samolot który nie uległ katastrofie w hangarze - raczej nie :roll: ale do najbardziej spektakularnych należało zdeptanie szybowca 1,8m w trakcie filmowania innego modelu który podchodził do lądowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.