Skocz do zawartości

Odbiornik E_SKY 35 MHz


Miałczek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

"Masz" taki pakiet ,ale nie wiadomo jaki jest teraz jego stan. Zmierz jakie jest w nim napięcie w tym momencie. Ja miałem taki problem gdy miałem akumulator słabo naładowany, gdy dałem drugi, inny akumulator to działało bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzę bo nie mam czym więc go naładuję i zobaczymy wtedy

Wyskocz do najbliższego sklepu z narzędziami i kup za 20zł multimetr. Przyda ci się jeszcze nie raz i nie dwa. :wink:

 

Poza tym, czytając twoje posty, rodzi się pytanie czy "wiesz co czynisz"?

Napaliłeś się na modelarstwo, budujesz Spita z gazetki, a jako pierwszy model do nauki latania, chcesz wziąść konstrukcyjnego, spalinowego akrobata.

 

Raczej nie trzeba być wielkim prorokiem, żeby po poznaniu twojego zasobu wiedzy, raczej nie obstawiać sukcesu.

 

Pomijam nawet to, że ładujesz do takiego modelu jeden z najtańszych i najgorszych odbiorników na rynku. To tak, jakbyś kupił nowe BMW i wlał mu Olej NONAME 10zł za litr.

Jeśli już chcesz mieć spalinę, to zainwestuj najpierw w wyposażenie, które nie zabije ci modelu w pierwszym locie, z powodu swojej jakości.

 

Może na razie daruj sobie tę katanę i zainteresuj się raczej elektrycznym trenerkiem klasy np. Toto-0, albo RWD-5, czy Zefir by PiotrP.

 

A jeśli już koniecznie upierasz się na spalinę jako pierwszy model, to może na razie zbuduj sobie Wicherka.

 

Inaczej raz, dwa zostaniesz bez modelu i wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.