Skocz do zawartości

Toto0


Jedrula

Rekomendowane odpowiedzi

zamówić boków, żeberek i wręg ciętych laserem

I to sie nazywa postęp technologiczny :rotfl:

Jedrula kup ostry nożyk i arkusz papieru ściernego. Jest to na poczatek zdecydowanie lepsza (tańsza) metoda budowy.

 

Zerknij na strone Motylastego ( adres strony jest w jego podpisie) tam jest naprawde bardzo dużo informacji o budowie modeli zobrazowanych zdjeciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Jedrula dawno się tak nie ubawiłem jak podczas czytania Twoich postów.

Próbowałem sobie wyobrazić jak budujesz swój model i... przed oczami stanął mi obraz Jasia Fasoli budującego model samolotu RC. W Twoim wykonaniu wygląda to dokładnie tak samo.

Może zamiast babrać się w pianki, wycinanki zaprenumerujesz wyjątkową okazję jaką przedstawiła firam De Agostini i zaczniesz składać ich Spitfire'a lub z nowej kolekcji Fokker'a trójpłatowego?

Dostajesz gotowe powycinane elementy, tylko poskładać jak klocki lego i fruuu... w powietrze.

Na Allegro ktoś sprzedaje całą kolekcję Spitfier'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah zastanawiam się, po co ten młody człowiek zamieścił posta w tym dziale:

1. nie po to żeby się pochwalić, bo zaiste nie ma czym

2. nie po to żeby zdobyć doświadczenie czy posłuchać cennych rad, bo wszystkie je ignoruje

3. chyba chciał rozweselić gawiedź przy nadchodzącym weekendzie, i to się chyba udało.

 

A tak poważnie, Jędrula, to ja bym tę piankę wywalił i wypełnił skrzydła zaprawą cementowo-wapienną, latać i tak nie będzie a przynajmniej nauczysz się jak się miesza zaprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrula

Wez poszukaj tematu Bzika Delta w dwie godziny czy jakos tak

starczy Ci jedna plyta depronu lub tych podkladow pod panele co to wszyscy z tego rzezbia modele 2 serva jakis lichy silnik nawet 400 Ci to uciagnie

koszta znikome , model fantastycznie latajacy , a co najwazniejsze dla Twojej cierpliwosci masz go zrobiony w kilka chwil

Dodam jeszcze ze to naprawde ciezko zabic

Pozdrawiam Jan

 

i nie mecz juz nas takimi paskudztwami co pokazales na poczatku swoich tematow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.