Skocz do zawartości

dom - gorsze niz lotnisko w czasie huraganu


Adam P.

Rekomendowane odpowiedzi

dzis odgrzebalem kilka moich modeli z przed wielu, wielu lat..

znalazlem tam model na uwiezi "bzyk" z planw zamieszczonych w "modelarzu"-przypomnial mi o dawno zapomnianej domowej kraksie ktora chcialbym sie z wami podzielic.

(cofamy sie o jakies 5 lat)model w czasie porzadkow stal sobie na szafce, drugi model-scorpio2(tez z "modelarza") lezel sobie na biorku z zamontowanym silnikiem, okno jest otwarte. mocniejszy podmuch wiatru, model zwala sie na skrzydlo(a skrzydlem centralnie na biorko) natrafiaja na cylinder :roll: zniszczen nie trzeba opisywac...poza dopowiedzeniem ze poza poszyciem ucierpialo jedno zeberko

d03757bd7588f4d6.jpg

5314b627d01526d8.jpg

z tego watku jest takie przeslanie-owazajcie na model w domu bardziej niz w locie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam wiem ze to nieodpowiedni dzial i temat, ale korci mnie juz to od dawna;p kiedy wstawisz sobie avatar? Dziwnie sie czuje niewiedzac z kim dyskusje prowadze na forum tzn niewidzac osoby :P

 

PS. Ta sama prosba do osob ktorzy jeszcze tego niezrobili.

 

Mam nadzieje ze admini niebeda mi mieli za zle tego co napisalem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam wiem ze to nieodpowiedni dzial i temat

tez tak myslalem, ale przeciez to zderzenie dwoch modeli i w dodatku jednego w czasie lotu :) mam nadzieje ze nie zostane banita.. avatar nie zapowiada sie predko, bo jestem niefotogeniczny i w dodatku robie sobie malo zdjec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie sie czuje niewiedzac z kim dyskusje prowadze na forum tzn niewidzac osoby :P

 

PS. Ta sama prosba do osob ktorzy jeszcze tego niezrobili.

 

Mam nadzieje ze admini niebeda mi mieli za zle tego co napisalem :P

 

I ja dolacze sie do tego apelu.

Admin-reaguj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avatar nie zapowiada sie predko, bo jestem niefotogeniczny i w dodatku robie sobie malo zdjec
to ma byc zart:P? nie no rozumiem, kazdy moze miec swoj powod ale jedna fotka z modelem np. tak jak ja mam chyba niezaszkodzi??????????????????????????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ma byc zart:P? nie no rozumiem, kazdy moze miec swoj powod ale jedna fotka z modelem np. tak jak ja mam chyba niezaszkodzi??????

nie mam fotek z modelami, chcialem poczekac na skonczenie mustanga v2.0 i stac sie tlem, ale (jak widac) nacisk z gory zrobil swoje i szybko znalazlem jakies zdjecie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.