Skocz do zawartości

Jakie auto do 10k?


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jezusicku, tak czytam i czytam i z tematu co by tu kupić nam się rozprawa nt spalania i negowania ropniaczków.

drogi Ładziaku ropa i silniki wysokoprężne są naprawdę ... super :P mocy ile trzeba i oszczędnie. Dziasiaj widziałem Lupo TDI. Moja Skodzina ma prawie 190 tysięcy i jak na razie tylko był rozrząd wymieniany, pali mało, oleju nie je, jak się dba to działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest inaczej , a co to turbo dziura?

bo jakos moj jej nie ma ( R75 2.0.l CDTi) i glupi ciagnie od poczatku do konca zamiast sobie wziasc oddech :wink:

To, o czym piszesz, to nie turbodziura, więc jak tu dyskutować?

 

A co do reszty:

http://www.samar.pl/__/__la/pl/__ac/sec,4/new/54392/__Polska-Diesel-w-odwrocie.html

Na końcu są też podane tendencje ogólnoeuropejskie, zresztą zbliżone do naszych.

 

hmmm Ladziaku powiedz mi jeszcze ze w europie tez najszybciej rosnie sprzedaz hybryd, potem sa benzyniaki a na koncu diesle ?

Ja pisałem o dynamice, a nie wartościach bezwzględnych - bo to obrazuje tręd, zwłaszcza w przypadku hybryd. Tak więc odpowiem: wszędzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz silnik 1.3 wankla 230KM spalanie rzedu 11-14l i mozesz se poszpanowac podriftowac itp :D choc pewnie Tobie to nie w głowie :)

 

w polskich realiach sie nie da...

 

moj tata sobie mysli : jak mozna kupowac takie samochody i wogole? a ja mu na to można i nawet to jest fajniejsze od normalnego nudnego zycia Hobby poprostu i tak przekonalem go do tylnego napedu i roadsterow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co macie roadstera? czy po oglądaniu zdjęć i filmów i wykrzykiwaniu sloganów gaz do zapalniczek! liczy sie moc! poniżej 200 km nie schodzę, wsiadacie do TICO w gazie i jedziecie na zakupy to Tesco.

 

robraf, fajnie mieć marzenia, ale dla siebie ;] w życiu liczą się osiągnięcia, taka to planeta dziwna jest! a marzenie na głos to jak dymanie przez internet i opowiadanie o tym kumplom ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko moze być hobby, popatrz na modelarstwo jakie to jest dziecinne z zewnątrz, a jak wygląda od wewnątrz? a giganty? to już wyższa szkoła jazdy dla konstruktorów i tak jest ze wszystkim, mnie po prostu nie stać na taki samochód jaki bym chciał, może bardziej niż na samochód nie stać mnie na jazdę nim po furke do 10k bym wybrał sobie bez problemu np bmw e30 ze szperą i po swapie na jakies 2,8 uturbione, ale kto mi to zaleje zebym pojechał na uczelnie? kto mi kupi klocki tarcze i opony które bedą znikać w oczach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata jeździł Astrą 1995 chyba silnik 1.6. I sprzedał bo chciał kupić nowy tyle co ten samochód z nami przeżył za granice kilkukrotnie jedyne co było wymieniane to przeguby . Wkońcu wymieniliśmy samochud ale tata nic innego niż Opel Astra nie widzi teraz mamy AstreII a tata się już szykuje na trzecią generacje. Z tego co wiem wszystkie Astry po 95 mają ocynkowane blachy więc taka z 94 raczej odpada :wink: . Nie to żebym cię namawiał ale to samochody nie do zdarcia wkońcu niemiecka solidność :twisted: a te przeguby to wiadomo polskich dróg do niemieckich nie ma co porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zeby nie bylo ze sie chwlae czy cos tylko tak zazartowalem :) zeby tata nie mowil mi ze samochod jest tylko dojeżdzenia i stania pod blokiem... :mrgreen:

 

 

:mrgreen: :mrgreen:

 

a takj wogole to jakie wymagania masz od samochodu? :wink: ma pomiescic duzo modeli czy innego sprzetu czyli jakies kombi czy raczej cos sportowego malopalacego ( jak tak to chyba tylko mr2) czy raczej jakis sedan , naped przod 80km ? ... :)

 

narazie wiemy jedno : Diesel- fe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.