Skocz do zawartości

Jakie auto do 10k?


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas na zmianę clio ;] szukam czegoś nie za wielkiego, koniecznie benzyna i to taka która lubi podtlenek lpg np mazda 626, civic czy acord, sam już nie wiem, niby wybór spory ale jednak mały. Może ktoś z Was smiga czymś w ten desen i coś napisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam starego civica 93 rok. Blacha już "nieteges" ale silnikowo nie do zdarcia, niestety o lpg nic nie napiszę bo nie uznaję tego "paliwa" przynajmniej na razie. Gdybym miał zmieniać to znowu na ten sam model tylko, że jak najmłodszy z tego modelu czyli maks. 95rok. i w jedynym słusznym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuje coś innego - Mitsubishi Carisma z silniczkiem 1.6 B 90KM - średnie spalanie na poziomie 6l/100 km. Wyposażenie raczej bogate za takie pieniążki - w standardzie jest klimatyzacja.

 

Silniki typowo japońskie - szczerze naprawde bardzo godne auto i spokojnie znajdziesz w tej cenie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panda ? 2005 albo i nowszy rocznik grubo poniżej 10tys, mało pali, wygodna pozycja, może nie za wielki ale maluch to nie jest :wink:

Proszę Cie :lol: mój brat kupił Pande nową z Salonu, mój śmiech chodzi za nim do dziś, zalety tego samochodu to tylko to że jest nowy i koniec zalet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pelnoletnie auto zawstydzilo nową Pande po miesiacu - mniej skrzypiało.

 

Po za tym sie nie znam. Wymagania mam takie ze auto musi byc na tyle brzydkie ze jak ktos zahaczy mnie na parkingu pod tesco to sie nawet nie spojrze i pojade dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku sprzedałem swoją Hanię dokładnie za 10k. Drugi właściciel, serwisowana w Hondzie do końca. Można było za ciepko więcej, ale do znajomka poszła. Rocznik 98, sedan, klima, halogeny oczka. Kupiłem ją w 2000 i kulałem się nią tyle lat... i powiem tak. QPA - to fantastyczne auto, nigdy nie zawiodła, pilnować chłodzenia i oleju i nie do zajechania. Lać wachę i tyle. Na obrotach kręcisz ile fabryka dała i mimo wieku wiele nowoczesnych aut zostawia za sobą;-) W razie potrzeby chwili na tylnej kanapce zrobisz co potrzeba, spoko, trenowane;-) Gdybyś się zdecydował to poświęć kilka złotych i sprawdź auto w autoryzowanej stacji. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie benzyna i to taka która lubi podtlenek lpg np mazda 626, civic czy acord

mój znajomy miał starszego civica z lpg i tylko kury i uje na nią słał!!! ale mógł to też być przypadek źle założonej instalacji.

 

gaz lubi Opel Astra 1,4 i 1,6 wersje zwykłe nie 16V

ooo tak!!! astra 1,6i 75KM 1993r + lpg = 8 l/100km!!! wiem, bo tak jeżdżę. ale blachy to masakra...

 

może VW??? z opinii jakie słyszałem silniki 1,8 90KM (nie 2.0 90KM!!!) są bardzo dobre do lpg. mojemu szwagrowi ten silnik nie bierze więcej niż 9l/100, a wolno on nie jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu po kolei były 126, UNO, Astra I combi i teraz Alhambra.

 

Teraz za nic nie wymienimy auta na mniejsze od "vana" :wink: Ale 14L po mieście boli ... Stąd też na horyzoncie pojawia się nam panda dostawcza z spalaniem nawet 6L ... Auto nowsze = tańsze OC

 

Na Astre tez nie ma co narzekać chociaż przy 5os potrafiła łyknąć nawet 12L gazu.

 

Ja osobiście celuje w M. Sprintera ale to troche inna klasa samochodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj co Ci się podoba, wszystkie samochody w tych pieniądzach będą podobnie awaryjne. Do naprawy najlepsze są niemieckie VAGi, ople. Nie kupuj aby Fiata a już napewno nie tego motoryzacyjnego dowcipu Pandy.

 

Ale jak czytam jakie masz wymagania to to co wyżej napisałem Cie wogóle nie dotyczy;p Bierz Civica i raduj się;)

 

 

edit: Ja bym Ci proponował passata, zresztą chyba nawet kiedyś o tym w Radawcu rozmawialiśmy. Dla mnie to jedyny słuszny pojazd ale skoro niemieckie jest bee to trudno;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.